• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lindner

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Å to mislite o ovim traktorima?

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Mislim da si ih komotno mogao uvrstiti u grupu "ostali traktori" :wink:

Zvao sam našeg uvoznika za Lindner malo prije nego sam kupio Hurlija .
Lindner traktori su skupi , preskupi za naš džep.
Mislim da su i jako kvalitetni jer se u njima krije njemačka i austrijska tehnika , firma Lindner je privatna firma i drži do kvalitete i potreba svojih mušterija.
Lindner traktori imaju nisko težište , malo manje točkove od sličnih traktora što austrijanci traže za svoje planinske djelove zemlje .
Sve u svemu to su traktori izrađeni po mjeri njihovih mušterija te kao takvi malo skuplji od konkurencije ...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Meni se ne sviđa unutrašnjost! Prešli smo 300 komentara na forumu!
 
R

Ratarko

Guest
Kabinu ima od Steyera , mjenjač isto.
Perkins motor , prednji trap ZF .

Ide na na forumu , ide...
Ja se trudim postat stvari koje nadjem na netu i po drugim forumima da ne bude pusto.
Kada nas bude bilo više aktivnih članova onda če biti i puno više tema i rasprava.
Imam neki osječaj kao da se ljudi stide ako imaju IMT 539 traktor pa se ne javljaju i ne uključuju. Å teta .

Imam i ja IMT 539 pa šta ima veze , poslao sam slike od svojih drugih strojeva koje ljudi možda nisu vidjeli tako često ...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja mislim da je problem sto se puno poljoprivrednika kod nas ne služi internetom. Kad smo kod IMT-a ja imam 533(s njim ne radim ništa) i 542.
 
R

Ratarko

Guest
Teško mi je vjerovati da nas nema više koji se služimo sa netom , pa nisu valda slovenci toliko ispred nas , njih ima na stotine na forumu :?:

Doči če i ovdje članovi , što mi više budemo piskarali po ovome forumu šanse su nam veče da nas pronadju preko googla .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I ja isto tako mislim. Da li si se prijavio na koji Slovenski forum?
 
F

Fleki

Guest
Pozdrav svima.

Svaka čast na korisnim informacijama koje se mogu pronači ovdje. Jel bi bio Adminu problem da otvori temu o UNIVERSAL traktorima jer se spremam kupiti jednog ?
 
R

Ratarko

Guest
@mario

Da li si se prijavio na koji Slovenski forum?

Sori men , tek sam sada vidio tvoje pitanje :roll:
Nisam se prijavio na njihove forume , imam prilično problema dok čitam postove pa se ne želim zamarati sa tim...
 
R

Ratarko

Guest
@Fleki

Bok , dobro došao :!:
Kojom granom poljoprivrede se baviš ?
Zašto baš Univerzal kupuješ , ovdje ih nema u mojoj okolici pa mi dođe čudno ali ne mislim ništa loše s tim nego ih ovdje jednostavno nema ?
 
F

Fleki

Guest
Nisam baš opredjeljen za neku posebnu granu, ali imam dosta zemlje koju obrađujem sa IMT 533 i neobrađene za koju imam neke ideje, a nemam strojeva. Pretežno sijem pšenicu i kukuruz i bavim se uzgojom svinja i piliča i purana, tu i tam zečeva, ali sve za svoje potrebe jer imam takav privatni posao gdje rađe sirovine proizvodim nego da ih kupujem.

Znam par ljudi iz mojeg kraja koji imaju Univerzala i jako su zadovoljni, a i jeftini su i opet bolji od kineskih smeča koja su se pojavila na tržištu.

Primjer Univerzal od 68 KS(meni dovoljan) sa kabinom i duplom vučom košta oko 19500 ojra sa PDV-om šta i nije loše. Zar ne ?
 
R

Ratarko

Guest
Pa nije skupo , samo ako valja a za to neznam jel ga ovdje nitko nema...
Ako kažeš da ga ljudi kraj tebe imaju onda je to-to , kupuj , to ti je najbolja vrsta preporuke od ljudi koji ga imaju i kažu da je dobar .

Jel ima neka internet stranica sa slikama toga traktora jel nisam još naletio na tako nešta ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Å to mislite o Lindner-u?

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
S

sapat

Guest
Baš neobićno izgleda, jel to traktor za mafijaše? 8) :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh