• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljubav je na selu

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Posto su pocele prijave za novu sezonu,evo prilike navalite:D

Osjećate li se (posebno) mladim, odnosno imate li između 20 i 40 godina, ukoliko ste slobodan i ako ste farmer bilo koje djelatnosti (ili možda poznajete nekog takvog), imate šanse sudjelovati u snimanju "Ljubavi na selu" RTL televizije, i osvojiti srce neke od dama.

Casting za novu sezonu traje do 1. veljače, a želite li se prijaviti, ili imate nekog tko želi sudjelovati, možete to obaviti putem telefona 099/6605-695, 099/7313-566, ili na e-mail ljubavjenaselu@rtl.hr.

http://www.ljubavjenaselu.rtl.hr/

http://www.zagorje.com/clanak/8362/ljubav-je-na-selu-trazi-sudionike-iz-zagorskog-kraja.aspx

Mozda se netko odluci okusati kao i Bogec.
Bilo bi dobro da ponovno bude jedan predstavnik foruma l0l
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
pa ko će se prijavit za to zamisli sramote,netko ti mora pomoć da nađeš curu ili ženu mislim
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hvala bogu ti takvih problema nemas
a115.gif
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Znaš ga osobno?
zašto to prodaje?

Se oženio? hehe :)
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
znam ga iz viđenja iz susjednog sela je a nezz fenda je kupijo u 7-8 mjesecu možda ima neki drugi plan.
Ako si išao prema Kutini tam pred Petrokemijom na onoj tabli ona jadna repica je njegova
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Imaš premalo traktorov

bum si kupil kod kineza u dučanu največe kaj imaju i sve moderne priključke pa me možda onda koja bude htjela a budem si kupil i puno bikova i svega :rolfer::rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bum si kupil kod kineza u dučanu največe kaj imaju i sve moderne priključke pa me možda onda koja bude htjela a budem si kupil i puno bikova i svega :rolfer::rolfer:
ništ od toga ti ne treba , kupi si samo loptu .... i počni ju fest trkati ..imal ih buš ih preveč .
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
joj samo sponzoruše :jedan vic koji sam danas čuo na narodnom veli tak je vani zima da i sponzoruše uskaču u jugo:rolfer:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Joj to je baš super , ja kad gledim mene to tak pogodi ,stisne me v grlu v prsi i štel bi nekaj reč al nemrem ,soze me polijeju ...j...m ti život i se... ah kaj kad sam tak ganutljiv. Evo i sad moram obrisat si nos ...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ima li koja za mene:
da je jedinica, roditelji bogati puni para, da je zgodna i naravno da je njema
mislim da do kraja života takvu nemogu nači
 

Najnoviji postovi

Na vrh