• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljubav je na selu

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Joj to je baš super , ja kad gledim mene to tak pogodi ,stisne me v grlu v prsi i štel bi nekaj reč al nemrem ,soze me polijeju ...j...m ti život i se... ah kaj kad sam tak ganutljiv. Evo i sad moram obrisat si nos ...
Gleč ti to; nisu danas na selu gazde kao nekad'; ta nisu to najamni radnici - dobar gazda na selu ima traktora (moj mali kaže trakona), imanje, kuću (nema te garsonijere u gradu koja se s time može usporediti), auto, internet, mobitel, kupatilo... pa u ovo "socijalno" vrijeme nije to loša prilika.
A u gradu je ipak viška cura.
Tako da je bolje prva na selu, nego druga u gradu.
Bu već gazda kupil twingaja, pa snaha lako ode do grada... :supz:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ima li koja za mene:
da je jedinica, roditelji bogati puni para, da je zgodna i naravno da je njema
mislim da do kraja života takvu nemogu nači

sve šta si nabrojal možeš nači ali ono da nema jezik takva se još ni rodila:mrgreen:

sinoč sam gledal emisiju i jako mi se dopala ona fitnes trenerica koja bi živjela na selu :prayer:jako poučno to bi trebalo uvesti obavezno u anale poljoprivrede da se po zimi stoka bavi fitnesom pošto se slabije kreče i svaki seljak bi trebal završiti tečaj za fitnes stočnog instruktora pogotovo sad kad smo u EU.:rolfer::rolfer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
sinoč sam gledal emisiju i jako mi se dopala ona fitnes trenerica koja bi živjela na selu :prayer:jako poučno to bi trebalo uvesti obavezno u anale poljoprivrede da se po zimi stoka bavi fitnesom pošto se slabije kreče i svaki seljak bi trebal završiti tečaj za fitnes stočnog instruktora pogotovo sad kad smo u EU.:rolfer::rolfer:

masirala bi ona stoku,a i gazdu ne smije izostavit,mora i njemo vime izmasirat...:lol:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
sinoč sam gledal emisiju i jako mi se dopala ona fitnes trenerica koja bi živjela na selu :prayer:jako poučno to bi trebalo uvesti obavezno u anale poljoprivrede da se po zimi stoka bavi fitnesom pošto se slabije kreče i svaki seljak bi trebal završiti tečaj za fitnes stočnog instruktora pogotovo sad kad smo u EU.:rolfer::rolfer:

Slažem se ! Pa nije ništa loše da i kravice budu u formi ( samo da bikići ne podivljaju previše) ha...ha...!!!! :rolleyess:
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
masirala bi ona stoku,a i gazdu ne smije izostavit,mora i njemo vime izmasirat...:lol:
Šteta nije prošla u drugi krug. A baš je trebalo malo "finessa" na selu; na suhoj i toploj slami (kažu da je od raži najmekša slama), auuuuuuuu....:blackeye
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ja bi je bio stavio u drugi krug umjesto one crvene, vidi se da kod nemoraš dugo glumit majmuna, odmah je za akciju garant... u svakom slučaju kod mene nebi tako brzo otišla doma, hehe
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ja bi je bio stavio u drugi krug umjesto one crvene, vidi se da kod nemoraš dugo glumit majmuna, odmah je za akciju garant... u svakom slučaju kod mene nebi tako brzo otišla doma, hehe

kad bi te razgibala ta ima iskustva a nema srama izgoril bi ko loza ispod gradela:rolfer::rolfer:
 
I

ihorzic

Guest
Dobri smo komentatori , da , ali ajde se stavite u njihov položaj i izaberite pravu.

Ahhh izbor je kakav je , ima dobrih , ima i boljih a ima jedna ,..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Dobri smo komentatori , da , ali ajde se stavite u njihov položaj i izaberite pravu.

.

jbga,ja sam svoje izabrao tako da ne bi u njihovu kožu...:mrgreen:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
jbga,ja sam svoje izabrao tako da ne bi u njihovu kožu...:mrgreen:

i ja sam izabrao, ali ako može repete:weedman:

zapravo puno je djece pa bih trebao ispomoć:mrgreen:
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
i ja sam izabrao, ali ako može repete:weedman:

zapravo puno je djece pa bih trebao ispomoć:mrgreen:

Dobro bi to nama mnogima došlo.Ali kod nas kažu jedna baba= jedan vrag dvije babe = sto vragov.Ne znam kak bi to moglo završiti:axe:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Dobro bi to nama mnogima došlo.Ali kod nas kažu jedna baba= jedan vrag dvije babe = sto vragov.Ne znam kak bi to moglo završiti:axe:

kad vi zagorci pijete, pa svašta vidite

kod nas u slavoniji postoji izreka:

sto ljudi , sto čudi
sto žena , dvjesto sisa:supris::rolleyess::mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
baš me zanima da vaše žene vide šta pišete o kojekakvim fitnes damama mislim da bi bilo:axe::mrgreen:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
baš me zanima da vaše žene vide šta pišete o kojekakvim fitnes damama mislim da bi bilo:axe::mrgreen:

neka, i treba da vide, pa da se malo potrude oko nas:mrgreen:
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Dobri smo komentatori , da , ali ajde se stavite u njihov položaj i izaberite pravu.

Ahhh izbor je kakav je , ima dobrih , ima i boljih a ima jedna ,..

Znate kad je Mujo izabiro ženu ,da prvoj 200 eura da potroši, ona spiska sve do zadnjeg,da drugoj ona sto potroši a sto ostavi za crne dane,trećoj da dvjesto eura a ona sve ostavi sa strane za nedaj bože.I pita ga Haso koju si oženio a on kaže -onu sa velikim sisama !!!! Tako i ovi iz emisije zna se koju će odabrat.
 
I

ihorzic

Guest
neznam ja koja ne bi potrošila samo da ima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Na vrh