• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljubav je na selu

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
http://www.youtube.com/watch?v=5JYBovfoXzM


Podsjetio si me na moju udaju prije trideset i .....godina,pa evo,vidi šta su meni svirali kada sam išla od kuće.Naravno da nisu svirale"Navihanke"nego bend kojega odavno već nema,ali pjesma je ista.Kažu,sve što je dobro živi.I ova pjesma,i moj brak.:lol::lol::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E Johabice kad si se mlada udavala pa sad imaš dugi staž izgleda da nisi mogla odoljeti Johabiju znači da te dobro šarmiral ili je bacil na tebe zvjezdanu prašinu....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znaš kaj,ja mislim da ti još nisi toliko godina oženjen sa koliko sam se ja udala.
A ja ti u zvjezdanoj prašini živim cijeloga života,jest da mi ponekada uđe i u oči,pa malo zasuze,ali,imam većinom duge rukave,pa ih brzo obrišem.:rolfer::rolfer::rolfer:Uz zvijezdanu prašinu uvijek ide dobra vila,a uz dobru vilu čaroban štapić.A kada imaš čaroban štapič,sve je lako...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
Uz zvijezdanu prašinu uvijek ide dobra vila,a uz dobru vilu čaroban štapić.A kada imaš čaroban štapič,sve je lako...

je, onda si lahko nacopraš i jednu metlu...:vragek:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E moj Darijus,ti živiš u prošlosti,metla ti je zastarjela tehnologija.Ja već odavno imam Forwerk.I mogu biti što hoću,zla vještica ili lijepa princeza.A kada budem lijepa princeza,ti ćeš, budi siguran u to,biti žabac.Pa da vidimo hoću li te htjeti pretvoriti u princa.:lol::lol::lol::vragek:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Dobra si dobra udaraš sve u šesnajst mačkama je veljača jednom godišnje a nama svaki dan kad bi za sve imal volju kak za to več bi bil milijunaš
trebaš onda pokušati spojiti ugodno sa korisnim pa možda se i obogatiš kaj misliš kad bi na te naišla npr Severina kaj ima puno para i još te malo mazi i pazi , za onaj video baš ti hvala da si se i na zagorke sjetil
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Znaš kaj,ja mislim da ti još nisi toliko godina oženjen sa koliko sam se ja udala.
A ja ti u zvjezdanoj prašini živim cijeloga života,jest da mi ponekada uđe i u oči,pa malo zasuze,ali,imam većinom duge rukave,pa ih brzo obrišem.:rolfer::rolfer::rolfer:Uz zvijezdanu prašinu uvijek ide dobra vila,a uz dobru vilu čaroban štapić.A kada imaš čaroban štapič,sve je lako...

Ni priblžno meni se nije tak žurilo sa ženom sam 18 godina od toga 11 u braku bio sam bečar :mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
trebaš onda pokušati spojiti ugodno sa korisnim pa možda se i obogatiš kaj misliš kad bi na te naišla npr Severina kaj ima puno para i još te malo mazi i pazi , za onaj video baš ti hvala da si se i na zagorke sjetil

Ma to je žena za provode a ne za nešta ozbiljno a lova kome treba samo bi se pokvaril a da znaš ta ti solucija nije loša nebi škodilo sa Severinom provesti jedan ljetni odmor o njenom tršku...
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Ma to je žena za provode a ne za nešta ozbiljno a lova kome treba samo bi se pokvaril a da znaš ta ti solucija nije loša nebi škodilo sa Severinom provesti jedan ljetni odmor o njenom tršku...
pa na to sam i mislila kaj če ti na selu Severina , ona te otpelja na Bahame da ti dobar đeparac za put i vrati te ženi svi sretni i zadovoljni
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj još malo pa budu i neke male tajne počele izlaziti na vidjelo:heart::heart:,ja moram paziti babe vračare mi rekle za ovu godinu da bude kritična a neznam baš jer mi 14 broj na lotu,a ja nisam bečaro,jer sam sa 20 došao iz vojske i 5 godina je bilo dosta hodanja po sokacima,klubovima i navlačenja po autima i poneke bježanije:mrgreen::mrgreen:,evo jedne prigodne za muške kolege na forumu,:partyman::partyman:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=6Pdtt842fXQ[/YT],a i jedna za naše forumašice iako ja ne vjerujem u onu da su slabijeg spola,žilavije su žene i od kože krokodila na leđima:rolleyess::rolleyess:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_Ua6w4_La-Y[/YT],inače Maja mi jedna od najmilijih ženskih pjevačica opčenito,baš je simpa:heart::heart:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ni priblžno meni se nije tak žurilo sa ženom sam 18 godina od toga 11 u braku bio sam bečar :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=zVYh1t2sA6o

farmervg,ajd nam sad reci,koja maca ti se najviše sviđa sa onih smiješnih slika,jel zadnja? Mi ti ženi nećemo ništ reći.

Zeleno zagorje,kak si mu mogla preporučiti Severinu?Vidiš da on puca na razvedenice,a Severina je sretno udana.
Zeleno zagorje,reci,kojega bi ti kokota izabrala sa smiješnih slika?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
http://www.youtube.com/watch?v=zVYh1t2sA6o

farmervg,ajd nam sad reci,koja maca ti se najviše sviđa sa onih smiješnih slika,jel zadnja? Mi ti ženi nećemo ništ reći.

Zeleno zagorje,kak si mu mogla preporučiti Severinu?Vidiš da on puca na razvedenice,a Severina je sretno udana.
Zeleno zagorje,reci,kojega bi ti kokota izabrala sa smiješnih slika?

Več sam odgovoril da zadnja nism navodil razlog zašto vi ste žene pa same zaključite razlog ..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice pa nism opče sinoć skužil ovaj spot koji si stavila ma svaka ti čast neznam koja je maca od koje bolja odma sam se zatreskal:heart::heart::heart:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice pa nism opče sinoć skužil ovaj spot koji si stavila ma svaka ti čast neznam koja je maca od koje bolja odma sam se zatreskal:heart::heart::heart:

No no,farmervg,kak si se zapalil,pazi da ti ne bi trebalo zvati vatrogasce.A ako ti ovo kaj si napisal pročita žena,i hitnu pomoć.:lol::lol::lol:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
za farmeravg možda najbolje ona, ženo hitnu molim
 
Z

zeleno zagorje

Guest
severina je razvedenica , a i njegov je tip,ko i naš tip on lijepi kokot
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e nadam se da ste danas žene pročitale malo izvješče o popisu stanovništva,morate nas držati kao vodu na dlanu pošto nas je toliko manje nego vas:partyman::partyman::lol::lol:,to nije mali broj i još tome dodate one druge muške ispada da nas ima jako puno manje:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Tak je ajkula tu si u pravu to znači da bi poneki od nas mogli imati i po dvije žene ko sulejman ja si odma tržim drugu tak da imam dvije jedna sljeve strane kreveta a druga sa desne a sulejman u sredini ,a odgovor ovim gospođama gore koje spominju neku Severinu ovo je žena modernog doba ljepa,pametna ,a povrh svega duhovita.
[YT]www.youtube.com/watch?v=szCijgT_Hb4[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
pa baš da je lijepa otom-potom,ajd još bi i prošla,al pametna baš i nije......:lol:
a možda i je,pa studira.....:scratch
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj farmervg,sad si me malo razočarao.Evo,ja nisam niti pametna niti lijepa,ali nekako znam poprilično dobro ocijeniti tko jeste.Očito su nam ukusi različiti,a o njima se ne raspravlja.:p No,moja procjena ne mora biti točna,meni se niti Severina ne sviđa kao osoba,iako skoro sve njene pjesme volim slušati,osim par koje ne zaslužuju da ih pjeva bilo tko.
Mtdoo1,nas se dvoje rijetko kada tako dobro slažemo kao danas.:partyman::p
Ajkula,a što bi vi muški sa dvije žene.Nemoj ni pomišljati na mogučnost servisiranja.Prošla su vremena kada je to bilo dovoljno.Žena novoga doba,kakva paše i farmervg-u traži održavanje,a ne servis.A osim toga u vrijeme tehnološke revolucije koja je pred nama,servisiranje od vaše muške strane bi uskoro moglo postati povijest.A održavanje košta-odjeće,obuča,pedikura,manikura,masaža...i prije nego se oznojiš u serviserskim aktivnostima,sa održavanjem jedne žene si iscjeđen ko limun,sa dvije bi imao osječaj da si u Sahari.:gitarist:
Farmervg,moram li uopće reći da ovo vrijedi i za tebe?Ako moram,evo reći
ću- ovo vrijedi i za tebe.:lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh