• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljubav je na selu

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
:rolfer::rolfer::rolfer:pa zar nisi skužila smisao zašto sam stavil baš Avu da je moj tip nedaj bože:prayer::prayer:a ono da bi nam bile previše dvije žene ,neznam o kakvim manikurama prićaš i masažama itd.ja bi bil taj koji bi sjedil u đakuziju i bio na masažama itd a žene bi zarađivale za sultana sulejmana dok bi se on odmaral u parnoj kupelji:lol::lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je,je,to bi baš tako bilo,ti da uživaš,žene da rade za tebe.Ti si prijatelju promašio stoljeće.:rolleyess:Drži čvrsto to što imaš,mi žene ovoga doba radimo barem za sebe,pa nam je sa vaše strane potrebno samo servisiranje.A već ove mlade žele samo održavanje,servisera ima na svakome koraku.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
baš mi je žao što imam puno posla pa nisam u toku ovih Vaših žučnih rasprava da se malo počastimo riječima , još ovaj tjedan malo gužvica , a onda konačno malkice odmora, sad ak mi zagori završna večera za djelatnike zbog ovog posjeta forumu rasprave budu još gore nek što sam mislila samo kad se vratim
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Je,je,to bi baš tako bilo,ti da uživaš,žene da rade za tebe.Ti si prijatelju promašio stoljeće.:rolleyess:Drži čvrsto to što imaš,mi žene ovoga doba radimo barem za sebe,pa nam je sa vaše strane potrebno samo servisiranje.A već ove mlade žele samo održavanje,servisera ima na svakome koraku.

Imam osječaj da sam piknul u osinje gnjezdo ,vi bi se samo servisirale a ko če platiti taj servis vidiš da je kriza.Šalu na stranu mislim da nisi baš u pravu poznavajući dosta mladih još uvjek je obitelj na prvom mjestu i poštenje da ima i onih koji se samo servisiraju ima i na jednoj i na drugoj strani,ali na našu radost više je onih koji cjene brak i partnera jer da nema toga nebi bilo ni nas ,ionako je veliki manjak mladih zbog krize valjda,serviseru fali matrijala za servis:lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj,ovdje oko mene sve to mlado nekako puca,ne toliko iz sulejmanskih razloga koliko financijskih.Mi stara garda smo srećom puno stabilniji,pa ako ništa drugo,barem možemo služiti u budučnosti ko muzejski eksponati.:p:p:lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Imam osječaj da sam piknul u osinje gnjezdo ,vi bi se samo servisirale a ko če platiti taj servis vidiš da je kriza

možda ti daju da platiš na rate......:lol:

ili imaju pos uređaj pa provučeš karticu....:mrgreen:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Danas gledam malo Ljubav je na selu, neznam dali se to ponavlja od prije ili je to nova sezona koja jos nije bila prikazana na tv-u.. ugl, kandidatkinja je jedna cura, koja je cini mi se sestra od jednog naseg clana foruma, mislim da mu je nick Hurlimann86.. Da li je to istina ili se meni nesto ucinilo?
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
493
Danas gledam malo Ljubav je na selu, neznam dali se to ponavlja od prije ili je to nova sezona koja jos nije bila prikazana na tv-u.. ugl, kandidatkinja je jedna cura, koja je cini mi se sestra od jednog naseg clana foruma, mislim da mu je nick Hurlimann86.. Da li je to istina ili se meni nesto ucinilo?

He he nije se to samo meni učinilo.... :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kaj je nakraju s tom kandidatkinjom, jel ona je u emisiji nakraju ili ne??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Jel to tebe love leptirići:(inlove):

Ma ne lovi mene ništ, ja sam več sretno zaručen evo skoro pa bude 3 god :biggrin:, ali me interesira dal ima kakve veze s našim forumašem il ne? :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Ma ne lovi mene ništ, ja sam več sretno zaručen evo skoro pa bude 3 god :biggrin:, ali me interesira dal ima kakve veze s našim forumašem il ne? :)
Bude na TV i ima veze s njim :icon_e_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh