• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljubav je na selu

I

ihorzic

Guest
Zemljopis žena

- Izmedju 18 i 20 godina, žena je kao Afrika: poludivlja, prirodno lijepa i puna misterioznih ušća sa zajamčenim urodom.

- Između 21 i 30 godina, žena je kao Amerika: razvijena i otvorena prema tržištu, osobito prema onom bogatom.

- Između 31 i 35 godina, žena je kao Indija: senzualna, opuštena, svjesna svoje ljepote.

- između 36 i 40 godina, žena je kao Francuska: sladokusno zrela, još uvijek je prekrasno područje za posjetiti.

- Između 41 i 50 godina, žena je poput ex- Jugoslavije: rat je danas izgubljen, pogreške iz prošlosti ju proganjanju. Veliki radovi na rekonstrukciji moraju biti napravljeni


A naši mladići nek se nađu među njima ako imaju muda jer kažu :


Zemljopis muškarca

- Između 15 i 70 godina, muškarac je poput Sjedinjenih Američkih Država: vođen k..cem.
__________________
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
šta kažete za završetak ove sezone,dali je to samo da se nešto snima ili ima tu i kemije one ljubavne:heart::heart::partyman::partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Silom prilika morao sam gledati jednu epizodu, i meni to sve izgleda jako namješteno. Toćno se po neki put vidi da kandidati nisu naučili svoj tekst:rolleyess:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma daj kad vidiš ženska od22 god.traži dečka preko neke emisije pa iliona nevalja ili je samo lova u pitanju ,neče žena sa noktima od pola metra iz grada na selo musti krave,lova i provod je upitanju...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ma daj kad vidiš ženska od22 god.traži dečka preko neke emisije pa iliona nevalja ili je samo lova u pitanju ,neče žena sa noktima od pola metra iz grada na selo musti krave,lova i provod je upitanju...

Hm, od kad poljoprivrednik - seljak ima love?..:lol:
Ove godine su ti taman za cure da skuže kak' u gradu ima i jačih sponzoruša od njih, pa si spuste ideale. Nisam mislio da dečki na selu manje vrijede, ne daj Bože, ali tak mlade dekle misliju, ne? S druge strane, tko zna? Možda se baš potrefi da se poklopi sve kak treba..:heart:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Onaj Tomislav je na kraju otišao na putovanje s voditeljicom.

Sada nije ni s voditeljicom ni s nikim.
 
I

ihorzic

Guest
ja znam da lik iz Grede je bio u Gudovcu skupa sa svojom izabranicom i stvarno su zajedno
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Ah dečki ,što ste se zalaufali,sve vam je to zvjezdana prašina za radoznale oči,a čarolije ima onoliko koliko vi sami hočete da je bude.Sve odrađeno u emisijama je iscenirano,a stvar kandidata je kako će on to osobno prezentirati.Da nije lako-nije,osobito za onoga koji je prvi puta pred kamerama,usto možeš ispasti super,ali i totalni idiot,sve ovisi o tome što ekipa RTL odluči prikazati ili izrezati od onoga što si zaista rekao ili napravio.A ti na to nemaš baš nikakvoga utjecaja jer si potpisao ugovor kojim se odričeš svih prava i utjecaja na kasniji tijek zbivanja.Kao što narod kaže-nije zlato sve što sja.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo ovdje se možemo raspravljati gdje su bolji muževi a gdje žene koliko su radišni i ostalo više priliči temi
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Evo ovdje se možemo raspravljati gdje su bolji muževi a gdje žene koliko su radišni i ostalo više priliči temi
bravo tvoja prića je ovu temu otvorila zar ne:finga:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zeleno zagorje,ja ti mislim da od debate nebude ništa.Ovo su tu sami mačosi,muškarčine,nježnih duša ima malo(eto,ja znam za smo dva,i eventualno još jedan i još jedan,iiiiiiii možda još jedan,ali za njega nisam sigurna.
Baš bih voljela vidjeti hoće li se naći još koji.:?::?::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jeste se vas dvije okomile na muške pa šta vam bi veljača je još daleko....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Farmervg,šta ti bi pa si pomislio da je smo veljača naše vrijeme.Ima ti jedan vic-
-dogovorili se muž i žena zbog organizacije posla da će voditi ljubav u danima u tjednu koji u svome nazivu imaju slovo R.Pa je to ispalo utoRkom i četvRtkom.Međutim,jedne subote otišla žena u vrt nešto raditi,sagla se ,a muž je sa prozora gledao.Dobio on volju za odraditi utoRak,pa je izašao,prišao ženi straga,i taman kada je počeo,sjetio se dogovora.Pa stane,i zapita ženu:
-ženo,a koji je ono danas dan?
A ona se okrene,pa mu kaže
-suRbota,dušo,suRbota.
E moj Farmervg,pouka ove priče bi bila.....
Ma ti si bistar,ne moram sve ja reći,jeli?:oops::oops::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobra si dobra udaraš sve u šesnajst mačkama je veljača jednom godišnje a nama svaki dan kad bi za sve imal volju kak za to več bi bil milijunaš
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
[YT]www.youtube.com/watch?v=jwYTXoCw4Go[/YT]

Za našu Zagorku Međimurku i ostale forumašice
 

Najnoviji postovi

Na vrh