• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Loša škola na you tubu

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
@MUHA, kaj to Puknutog šiša?
(ili ga već dugo nisam videl) 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Dojdi na šišanje. Osječal se buš 20 let mlađi kad te ja ošišam 🤭
Ako ništ drugo bude moderno, po PS-u
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Na šišanje k njoj a ne k tebi;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
A kam buš ti išel skup z menom, mi dva moremo još samo gledati, a i za to nam pomočnik treba....

Na šišanje sam zval @plus
I @Deda Marek
 
Posljednje uređivanje:

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
A kam buš ti išel skup z menom, mi dva moremo još samo gledati
Hahahahah za ovo gledanje ima jedna prica , ziva istina. Moj komsija dobije neke pare od amerikanaca kao odsteta sto je bio tamo u afganu ,radio. Naprave oni sijelo njih 5-6 iz iste familije , nadju neku gospodju lakog morala 🤣 🤣 🤣 a medju njima je bio jedan penzioner , mijenjali se oni ko na traktoru a ovaj samo gleda pa kaze vidiii malaa kad nuhanovici j***u 🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Meni je mala Lin Ok..
Valjda zato jer jer imam frizerku u stanu 24/7..pa mi nije problem koji put gledati nekoga da pjeskari u dugim hlačama. Xd
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,576
I Vi to stalno gledate, išao sam malo polukniti, zbog uvida koji je to pametno poučni doprinos. Cura cijepa namotaje kao pera djetlić, a kak bi rekel @ZJ zaštitila se kod pjeskarenja 🤓. I stvarno ljudi Vi to redovito gledate?
🥳🥳🥳
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
@MUHA , a i ostali također... Želim komentar na ovo.

Je li i ovaj samoprozvani majstor lupeta gluposti, ili ima koja pametna rečenica i savjet?

Ja bi pital par stvari
1. Koja kamera i kako editiraš filmove?
2. Ne znam u kojem obliku dolaze cijevi za kočnice ali ako dolaze ravne i sam ih pigas ovo je zločin..zločin je konstrukcija sama po sebi ali dok ne projektiram bolje nebi ni ovo kritiziral.Ne vidim na filmu da li se može ali ako se može ja bi dio koji bi nazvao anker ploča(dio redjktora) okrenuo za 180 tako da je "rupa" dolje..da li je to ispravno vrijeme bi pokazalo.
Cijevi treba tako potezati da nema lukova prema gore tj da nema mjesta za zračne čepove..Ti si to preko getribe pa ispod ručne pa opet gore bože mili.Ako tako idu orginal opet ponavljan zločin a tebi kazna.
3.za odzračivanje koristi vakum ..postoje vakum pumpe za tu namjenu ,više nisu ni skupe..skupljaju ulje ..i naprave posao.Mema živčenog skakanja po pedali i možeš apsolutno sam..
4. Ako si prvi put čekičem uvukao cilindre do kraja i spominjes da je šansa da spali pakne zašto ga nisi rastavio..podmazao..doradio ako treba?..možda nisam shvatio koji je problem ..ako prvi put opruge ne mogu vratiti pakne kak budu drugi put?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Oko Kamere i editiranja pitaj @Kapetan_broda_Kupljenec on se sa tim poslom bavil godinama i vjerujem da je tu doma.
Meni je pojasnil.

Cijevi od podpedalnih cilindara prema cilindrima u dobošima dolaze savinute tak kak ih vidiš i to ne uzrokuje nikakve problememe. Malo kod odzračivanja ali izluftira se to.

Anker ploču možeš okrenuti kak hočeš ali onda nemaš od kud odzračiti, sam cilindar stoji naopako pa je zrak gore a odzračnik dole....Ja predpostavljam da ti misliš na trubu da bi sve skupa okrenul ali onda opet imaš iste probleme plus kaj nemaš kam blatobran zašarafiti, a ni one limove za lance....
Bespotrebne komplikacije.

Kaj se odzračivanja tiče vakum sistem je dobar ali obrnuti postupak upumpavanja ulja kroz odzračnik prema posudi se meni pokazal bolji, Naročito na biciklima.

Cilindri su još veča komplikacija.
Klipiči su samoštelajuči i tvornica ih nikad ne gurne do kraja, u pravilu ako ih ne potučeš ne možeš staviti doboš.
Pisal sam o tome u nekoj temi i slike rastavljenog cilindra stavljal.
Opruge vračaju samo onaj dio koji dozvoljava kad se cilindar sam poštela da klipič šeta.
Sa klipičima treba oprezno ako rastavljaš cilindar jer prednji i zadnji nisu isti. Isti je promjer, iste su brtve, ali nisu isti pa postoji mogučnost zamjene.
Na novima je na jednoj strani crvena točka i treba obratiti pažnju da ga nije neko slučajno krivo sastavil.
podmazati ga treba obavezno i to obilno nafilati sa mašču za sastavljanje cilindara. Onda duže traju.

Vidim tam na videu da nisu stavljeni pojasevi od ručne kočnice.
Neko se na ovom snašel na ovaj način. Ako IMT može imati jedne pakne za nožnu i Ručnu zašto nebi mogel imati i Ursus.

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da..mislil sam na trubu a zanemaril položaj cilindra s obzirom na položaj odzrake
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
@vlč.puknuti Mislim da je tad bila kamera neka Manta (akcijska kamera, nekakav jeftinjak), a trenutno koristim DJI Osmo Action (prvi model) i dron DJI Mavic Mini.

Sve ostalo ti je Muha odgovorio.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
713
Sad bu neki rekal da je ovo fus, skart, glava ni ravna. Ako covjek radi za sebe, nema boljeg nacina, nije mu steta cak i ako ne uspije, dobro je. :ppozdrav:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dobro za udaju..?..
Ako mu je stroj TOP glava je ravna tu nema govora.

S druge strane postoji kategorjja filmova free energy ,možda ovaj spada u tu kategorjju?..ti filmići su najviše gledani i imaju najviše komentara.Pregledi =zarada.

@vlč.puknuti Mislim da je tad bila kamera neka Manta (akcijska kamera, nekakav jeftinjak), a trenutno koristim DJI Osmo Action (prvi model) i dron DJI Mavic Mini.

Sve ostalo ti je Muha odgovorio.
Ljepa zbirka eura u opremi .respekt.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Pa Tv se je tvornički moglo paliti na špagu, ursusa na kurblu, ne bih ni ja ali ima ljudi koji to tako rade.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Moj komsija je kako ja znam minimalno 10 godina palio Tomu na spagu ,posle napravio elektro.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Koji nema anlaser ja uvijek gledam da pokušam bušilicom.
Ako je neizvedivo šlepam ili guram.
Ako ni to nije izvedivo ne primam se takvih radova. Kad je ono @iwanho imal problema sa svojom frezicom mene je zabolelo jer sam probal koji put kaj to znači kad ti špagu iz ruke spukne....

Veli Čerčil da kurbla danas služi za diskusiju.
Kog zanima neka pogleda tam poslije minute 🤭

 
Na vrh