• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lož ulje-plavi diesel-diesel-eurodiesel?

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Mene samo čudi kak to "naša" INA i Vlada trpe !? Kak to da do sada nisu izmislili i uveli neke trošarine ?
Možda zato kaj je bila "Tehnička vlada" ?
No, sad već nije pa treba dobro paziti da nebi bilo - drž gaće !
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Kod nas 3,09 kn al ja ga uzeo 1000 l za novu jer sam mislio da ce poskupiti kao i lani, eto zasad sam samo 100e u gubitku.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Forumaši bolje kupit i po 5 kuna litru nego da nemate za šta kupit,isto smo kupili početkom 12mj po 4.22kn 1000l i dost smo pop***li ali ja bar znam da imam sa čime radit. Šta nekome vrijedi ako je plavac po 3kn ako nema lovu da si ga kupi.
Dali su možda poboljšali kvalitetu plavca?? Evo ove godine na -10 dajc mi palio bez grijača i nije smrzla nafta,dok lani na -4 -6 zlo zmrzavala i stvarao se parafin.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,749
Nemrem otići lako napuniti kad radim sutra cijeli dan a ako bude poskupljivalo biće gužve pa sam upravo sad dovezao 1000 litara pa kako mu bog da. Za prvu ruku bude.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ja sam čekal danas pa je nis dobia, ali mi je rekao lik da su oni znali da ce bit navala i narucili da bude pun rezervar ali da namjerno nisu dovezli, sutra u 6:00 da ce im plavi isporucen.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Sjela plava nafta na karticu,upravo točio
samo cijena visoka-Ina 4,89kuna.
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Re: Što se iza brda valja?

molio bih pomoć- jel istina da se ne smije u šumu s plavim dizelom? Kaj treba pretakati gorivo svaki put?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,686
Plavac smiješ koristiti samo za ono za kaj si ga i dobio.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Još jedan kretenizam nekog kretena. U čemu je jebena razlika u Plavoj, ili normalnoj nafti ?? Osim u farbi zna se . Kaj ova normalna ne šteti šumi ? Ne razmem i nikad nebum razmel s čim je mama hranila te ******* dokk su bili mali, kaj to zmišljaju ?!
 

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
Pozdrav, jel ima negdje za kupit legalno biodizel i ako da, gdje? Na potezu Rijeka-Zagreb ili okolica? Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh