• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LS TRAKTORI

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ima li još kakvih iskustava sa LS traktorima?:confused:

Imam dojam da od LS traktora ne bu više ništ.:madmana:
Zna li netko jel još postoji Euromakina u Splitu i Osijeku, odnosno jesu li rasprodali zalihe LS-a i prestali ih prodavati?
Po mojem su, za mala gospodarstva, RIO 36 i RIO 41 bili odlične varijante kao jedini traktor u brdskom krajevima.
Spyder, ako znaš kaj više, prosim te podieli z nami.
Šteta ak ih više ne bu. :axe:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Meni se isto čine kao jedna od najpovoljnijih kupnji- svako u svojoj klasi, no čini se da je gotovo za sada sa LS traktorima kod nas.:cry:
 

loryen

Novi član
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
13
danas sam iša pogledati jedan jako malo rabljeni LS u60 traktor ima godinu i po i ima nekih 250 sati rada nema se sto reci traktor je dobar za te novce ali malo lagan dobro pregledan gazda je reka da je zadovoljan ali radi samo lagana posla jer ima još jednog new holanda od 80 ks... ovaj samo kosi i skuplja sjeno.... nije reprezentativno...

Bok,
ima ga moj prijatelj u Valturi, taj LS 60. Kupio ga je kao, salonskog u Italiji, imao je neki kvar. Nekakvo pojačavanje pritiska ga je sredilo, čekao se dugo rezervni dio, koji je stigao iz Koreje u Italiju. Sada je OK. Radi sa malčerom, frezom itd.
Ima li neke razlike imeđu U 60 i tog LS-a?
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Imo sam čast voziti taj traktori mogu reči da je za svoju cijenu bio vrh....
Mislio sam ga kupiti prije par godina, no odustao sam i bolje...
Nakon par godina distrubator se raspao... :(
 

VinogradarKaptol

Novi član
Tu od
29 Tra 2018
Poruka
1
Pozdrav, zanima me kupnja ls u60 2009 godiste, 1000 radnih sati, cijena oko 90000kn, je li to realna cijena i ima li jos rezervnih djelova za traktor
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
imaju zastupnika za prodaju u srbiji, tako da tamo sigurno imaš i dijelova
ja sebi planiram isto kupiti LS traktror doduše XR seriju
inače ti je sada novi LS u60 oko 17000eur kada bi ga uvezao kod nas
tako da je 12000 eur po meni malo puno za 9 godina star traktor

upiši ls traktori srbiji, imaš i cijene
cijena kod nas bi ti došla -20%pdv njihov, -15%carina njihova i onda na tu cijenu +25%pdv naš, pošto za proizvode iz koreje nema carine
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Nakon duge i teške borbe napokon stigli- prvi dojmovi odlični!:icon_super:
 

Prilozi

  • LS J 23 3.jpg
    LS J 23 3.jpg
    23.7 KB · Pregleda: 219
  • LS J 23 2.jpg
    LS J 23 2.jpg
    19.9 KB · Pregleda: 165
  • LS J 23 1.jpg
    LS J 23 1.jpg
    25.9 KB · Pregleda: 160

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Vizualni dojam za ovaj traktor je ako ga se gleda sa prednje strane (kao iz nekog crtanog filmića).
Ako pak pogledamo sa zadnje strane onda je tu sasvim druga priča, izgleda stabilno, dosta robusno, ozbiljnije.
Zaštitni luk izgleda previsok (možda tako izgleda samo na slici).
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Luk se preklapa za nekih 65 cm i ostaje u visini glave kad se sjedi.:icon_kidra:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Lipi traktoriči :) cestitam na kupnji :)
I ja sam gledao LS, ali zatim su propali u RH i omda se odlucio za NH.

Je su to bas novi traktori ili stariji, ali ne koristeni?

Trebao bi mi jedan od 65-75ks...

Kreni raditi da dobimo i dojmove prije :)

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kupljeni su od carine jer je firma koja ih je prodavala uginula a nisu ih ni ocarinili, pa su godinama ležali kod njih na skladištu, jedan je imao 1,2 radna sata drugi 1,8 vjeroatno kod nultog servisa, jer su sve tekućine u nutra i nakon stavljanja novog akumulatora upalili bez greške.

Jedan mi je viška, budući da imam Kubotu i Carrara pa ću ga prodati, mada bi ga najrađe ostavio, ali treba mi i veći auto pa ...b.:icon_pidu:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Evo još jedna fotka i priručnik za j23 i r 28 kome bude trebao na mail.:icon_pidu:
 

Prilozi

  • ls11.jpg
    ls11.jpg
    24.7 KB · Pregleda: 99

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Šteta kaj za te traktore kod nas nije zaživjela prodaja i servis.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Baš to. Da je, dns bi bio mi on na dvoru, a ne NH. Uloženo/dobiveno je na mjestu. :/

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

siksa

Novi član
Tu od
1 Svi 2012
Poruka
5
Dižem temu iz mrtvih nakon 2.5 godine...

Kupili rabljeni LS Ultra55 iz 2015. sa 800 radnih sati. Koliko vidim u Hrvatskoj nema distributera dijelova.

Traktor je kupljen za malčiranje i hobi poljoprivredu na maloj površini, sada se kupuje i malčer 160cm za njega. Do sad nismo imali traktor(ima deda TV420).. Bila je prevaga između novog BCS 40/ hittner ecotrack 40 i LS-a. LS je kupljen ipak jer je to veći traktor, komforniji i jači.

Pošto je kupljen i želimo napraviti servis, tražim po netu koji dijelovi pašu(filter ulja, zraka, kabine, hidraulike, nafte) ali ne nalazim baš puno informacija.

Spyder, možeš li podijeliti par informacija o LS-u? U60 bi trebao biti isti kao i ULTRA55.
 

Prilozi

  • 20210318_172842.jpg
    20210318_172842.jpg
    82 KB · Pregleda: 44
  • 20210317_173844.jpg
    20210317_173844.jpg
    37 KB · Pregleda: 44

Mihajlo.Rs

Novi član
Tu od
3 Sij 2022
Poruka
3
Evo jedna pohvala za Ls 50 2017god. kupljen nov u Nisu.
Zablokiraomu motor na 500 radnih sata.
Jedva sam naso delobe za opravku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh