• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LS TRAKTORI

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
@siksa, ak je kupljen traktor u selu pored zacretja onda je to bil od mojeg susjeda. Trebao bi biti taj, isto godište, isti sati i tam na proljeće ga je i prodal. Nisam do sad vidio post, čisto informativno, ako je taj, s Traktorom ti je sve ok, znam cijelu povijest i sam sam ga kupoval prije Case-a no nisam se odlucil jer mi se nije dopal jer sam trebal nešto teže i stabilnije.
Inače LS zastupnik za SLO je firma lagerhoff iz Podplata pored Rogaške Slatine, a taj isti otvara podružnicu u Ivanić gradu 22.01.2022., bas sam dobil pozivnicu za otvorenje jer smo kod njih kupili maschio frezu od 2 m. Imaju sve dijelove za LS i ovlaštene servisere. Nadam se da bude nekom od pomoći
 

Mihajlo.Rs

Novi član
Tu od
3 Sij 2022
Poruka
3
Razlog za blokiranje
Uljna pumpa nije imao dobar pritisak ulja... Fabricka greska, nosu hteli ni delove da mi poruce samo su lazno obecavali.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mihajlo.Rs

Novi član
Tu od
3 Sij 2022
Poruka
3
Ima uljnu lampu, bilo bi puno bolje da ima manometar koji pokazuje tlak ulja. Ima pužuću pumpu koja nije bila dobro pričvršćena na radilicu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Da malo osvježimo temu, idem u Bjelovar na sajam za dva tjedna i traktor mi se čisto dopada. Moje pitanje za vlasnike traktora, sad nakon dužeg vremena što ga koristite, jeste li u principu zadovoljni, ili da tražim neku drugu firmu :)
Hvala!
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Konkretno zanima me LS Traktor MT3.60. Zanima me vaše mišljenje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Nisam poljoprivrednik i obrađujem vrt veličine tegle za cvijeće, ali takav traktor ne bih nikada kupio!
Zašto? Kad se nešto pokvari, što onda? Tko će popravljati? Gdje dijelove nabaviti? Koliko treba čekati?
:unsure:
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Hvala na sugestiji, zato sam i tražio mišljenje vlasnika takvih traktora da čujem iskustva.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Ako može malo objašnjenje zašto?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zato jer bude taj traktor nadživel sve te ljeve marke, popravak jeftin(nema ih baš) ali kad se pokvari niš nije skupo. Mala potrošnja, okretan, udoban, konfort, nisu skupi za razliku od kakti konkurencije. Služi u sve svrhe.
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Hvala na pojašnjenju, meni treba ipak malo jači traktor, zato ne razmišljam o IMT 539, ali otvoren sam za sve opcije.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Danas sam navratio u
Kolega je zainteresiran za FENDT. Pokazao sam mu slike jednog 206S sa utovarivaćem. Ići će ga vidjeti!
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
O daaaa, ja gledam bez kabine, ionako bi mi smetala u voćnjaku za par godina. Inače mi se sviđa i s kabinom, ali je cijena paprena.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh