• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LS TRAKTORI

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
ggeohott19 kaže:
kako izgleda na materijalnoj izradi cjelokupnog traktora...jel se primjeti da je neki istocnjak ili je kvalitetno uradjen???
Južna Koreja...kak izgledaju KIA ili Hyundai? Vrhunska kvaliteta po pristupačnoj cijeni.
Jedino po nekim stvarima se vidi da nije konstruiran u Europi: prednji most i visoki okretaji malog (po zapremini) motora.
Osim toga, nema prigovora.
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
ZJ svaka čast za odgovor ovo si dobro sročio i ja sam u tom mislu htio odgovorit
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
spyder kaže:
ZJ svaka čast za odgovor ovo si dobro sročio i ja sam u tom mislu htio odgovorit
Čuj, a gdje si doma da ga dođem probati, kad sam već dal pozitivne kritike? :)
 
B

Bobo

Guest
Cini mi se kao zanimljiv traktor i izgleda kao dobra kupovina, pogotovo sto je jamstvo na mehaniku 2 godine...
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Čestitam na kupovini i da služi bez kvarova :gitarist:

Malo sam u Gudovcu gledal ls 60 i čini mi se da je bolji od farmtraca. Ima mjenjač sastrane,veča garancija,klima,automatsko kopčanje ,radio...

Možda mane, motor vani tiši nego u kabini,manja prostranost kabine od farmtraca,manji okretni moment motora,skuplji ...
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
inače firma LS TRACTOR odvojili su se od LG-a i sve su bliže grupi CNH, a i počeli su proizvodit traktore u samom početku po FIAT-ovoj licenci....
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
ja danas radio servis traktor ima 67rs baš me zanima koliki će biti račun
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
stigao rč za servis 1540,00 kn i ugodno sam iznenađen s tim da sam 65 km od Osijeka, promijenjeno sve i svaka mazalica podmazana jako profesionalno odrađeno
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Ls traktor

stigao rč za servis 1540,00 kn i ugodno sam iznenađen s tim da sam 65 km od Osijeka, promijenjeno sve i svaka mazalica podmazana jako profesionalno odrađeno

Kolega voćaru pitanje molim koliko je širok u 60 (mislim od blatobrana do drugog i dali možeš suzavat točkove jakooo zainteresiran za ovaj traktor Hvala
 

sinisa1979

Novi član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
25
ls traktori

spyderu kako si zadovoljan sa makinom i dali znas nekoga ko ima vece modele? konkretno svidja nam se model od 90ks pa zelim cuti tj procitati i saznati sto vise o njima. pozdrav sa krajnjeg severa Vojvodine!
 

sinisa1979

Novi član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
25
spyder nema te od treceg meseca ne javljas se... daj malo nekih informacija. kako te sluzi masina,potrosnja,cene servisa... sve cega se setis! zanima me traktor pa zelim informacije iz prve ruke. ako je jos neko vlasnik ls traktora ili ako zna nekoga da ga ima neka se ukljuci u diskusiju. pozz sa severa Backe!
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Ls traktor

spyder nema te od treceg meseca ne javljas se... daj malo nekih informacija. kako te sluzi masina,potrosnja,cene servisa... sve cega se setis! zanima me traktor pa zelim informacije iz prve ruke. ako je jos neko vlasnik ls traktora ili ako zna nekoga da ga ima neka se ukljuci u diskusiju. pozz sa severa Backe!

Poštovani spyder Nas možebit bzduće kupce zanima malo višepotankosti i slikica o Tvom traktoru molim te odgovor ali nema ga:rolfer:
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
evo ponovo sam se logirao nisam bio dugo na forumu, traktor ima 250 rh, kvarova 0, nedostataka po meni 0, išao sam s njim u oranje 2 brazde 12 coli orao sam 35-40cm bez problema, vukao sam zmajevku pretovarenu kukuruzom u skidanju kukuruza nigdje nije stao, što se mene tiće premašio je moja očekivanja
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
evo ponovo sam se logirao nisam bio dugo na forumu, traktor ima 250 rh, kvarova 0, nedostataka po meni 0, išao sam s njim u oranje 2 brazde 12 coli orao sam 35-40cm bez problema, vukao sam zmajevku pretovarenu kukuruzom u skidanju kukuruza nigdje nije stao, što se mene tiće premašio je moja očekivanja

:?: 1 godina kako ga imaš ,slike novi kada si ga dovezao ,sada stavi nove:?:
 
A

antonio88625

Guest
nok ljudi novi sam na forumu radim nešto zemlje oko 35 hektara i imam imt 549 4 wdli i imt 539 pa bi mi trebao veci traktor a i planiram malo povecati zemlje na nekih 50-setak hektara a razmišljam o ls 80-90 ks plus pa me zanima kakav je traktor i koja mu je cijena..... unaprijed hvala
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
nok ljudi novi sam na forumu radim nešto zemlje oko 35 hektara i imam imt 549 4 wdli i imt 539 pa bi mi trebao veci traktor a i planiram malo povecati zemlje na nekih 50-setak hektara a razmišljam o ls 80-90 ks plus pa me zanima kakav je traktor i koja mu je cijena..... unaprijed hvala


bio u gudovcu i nisu nesto imali u ponudi (izlogu)
jedino onaj mali rio 50 (47ks) 100 000kn bez ka bine

dali netko ima iskustva sa tim traktorom izgleda puno bolje nego tuber...:roll:

i izgleda kao da je puno stajao na kiši :(
 
Na vrh