• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz 55 ltz 60

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Pozdrav. Problem sa LTZ-om. Dovezao se doma,stao,htio prebaciti u rikverc i vise nema ni jedne brzine. Otkud krenuti uopce? Lamele i korpa mjenjani prije 2 godine,nije se nista culo da bi puklo. Da li ima mozda kakav slican sistem spojke kao na Vladimircu,pa da je potrgalo kajle?

Mirko Bosna

Novi član
Tu od
10 Svi 2019
Poruka
10
Veće, forumaši imam problem sa LTZ 55 ima mi puno lufta u tockovima i prednjim i zadnjim,staje tu greška i kako je otkloniti pozzzzz

Mirko Bosna

Novi član
Tu od
10 Svi 2019
Poruka
10
Jutro,neznam kako da definisem jednostavno uzmem točak i mrdam ga naprijed nazad,kao dac u ležaju ima lufta ili imaju neke piksne

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
11,114
Prvo moraš utvrditi jesu li glavčine zategnute pa onda vidjeti koliko zazora imaju konusno-valjkasti ležajevi. To ti je za nazad.

A naprijed su stvari malo drugačije jer su kuglični ležajevi i nema podešavanja .

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
11,114
Ako mosliš na BiH nije bog zna neka ponuda , ima neki lik iz Prijedora kako sam čuo ali neznam ga , onda Sekula u Derventi ima a i ja prodajem i nabavljam dijelove za ruse.

lule123

Novi član
Tu od
2 Kol 2018
Poruka
1
Pozdrav, može neko da mi kaže gde se sipa ulje u menjač na Ltz 60? Ne mogu da nađem čep oko ručice menjača kao što je na T40. Zahvaljujem unapred!

Najnoviji postovi

Na vrh