• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz 55 ltz 60

Teso

Novi član
Tu od
10 Srp 2019
Poruka
2
Otisla je radilica i jos dosta toga ne znam točno to mi je od tate traktor.
 

malivuk

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2018
Poruka
79
Pozdrav forumašima
Molio bih vlasnike LTZ 60AB koji su zainteresirani za razmjenu iskustva oko popravaka da se jave.
Trebao bi nekoliko uputa za popravak i nabavu dijelova.
LP
 

malivuk

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2018
Poruka
79
Molio bih članove koji imaju traktor LTZ 60AB, ako su voljni za razmjenu iskustva da se jave porukom.
 

malivuk

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2018
Poruka
79
Zanima me za LTZ60 poz18 s slike , mislim da je neki ventil.
Dali neko ima možda polovni ili zna gdje se može kupit, ili slika da vidim kako izgleda.
21582
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Očigledno ti ne shvataš poentu foruma , ovo ti nisu oglasi da potraćžuješ ili nudiš.
A vjerovatno ti može pomoći i neko ko nije vlasnik , ali s bojim da ti odgovorim možda češ se naljutiti.
 

Ltzmtz

Novi član
Tu od
15 Stu 2019
Poruka
4
Kupio sam nedavno ltz 60 d65mil motor vodeno hladjenje, 8brzina ukuono, 60-70ks. E zanima me koliko ulja ide u motor, mjenjac, prednji - zadnji most. I koje su mu pozitivne i negativne strane vi koji ga imate i vozite? Pozdrav
 

Ltzmtz

Novi član
Tu od
15 Stu 2019
Poruka
4
Imam ltza 60 ab 1999god izgleda isto kao i ltz 55, vodeno hladjenje motor d65mil. Jel ima neko istog i vasa iskustva. Kod mene radi super za sad snage i vise nego dovoljno, karetu od 4-5m igra se sa njom.
 

Ltzmtz

Novi član
Tu od
15 Stu 2019
Poruka
4
Kupio sam nedavno ltz 60 d65mil motor vodeno hladjenje, 8brzina ukuono, 60-70ks. E zanima me koliko ulja ide u motor, mjenjac, prednji - zadnji most. I koje su mu pozitivne i negativne strane vi koji ga imate i vozite? Pozdrav
Ide 16litara ulja u motor druze. 😁
 

Ltzmtz

Novi član
Tu od
15 Stu 2019
Poruka
4
Kupio sam nedavno ltz 60 d65mil motor vodeno hladjenje, 8brzina ukuono, 60-70ks. E zanima me koliko ulja ide u motor, mjenjac, prednji - zadnji most. I koje su mu pozitivne i negativne strane vi koji ga imate i vozite? Pozdrav
Imam i ja isti taj traktor za sada je ok, kakva su tvoja iskustva. U saobracajnoj 70ks ali na svim ruskim sajtovima ti i svi ostali imaju 60ks
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
U pravilu ti motori nisu loši,na njima je ruski motor koji proizvodi tvornica "ribinski traktorski zavod".
Na njima je najveća greška pogon uljne pumpe koji se brzo potroši i rasklima te gotovo uvijek nastrada i pogonski zupčanik na radilici,moj vam je savjet da pod OBAVEZNO,nakon nekih 3-4000 radnih sati skinete karter i pregledate u kakvom je stanju pogon uljne pumpe.
 

Drago 55

Novi član
Tu od
8 Sij 2020
Poruka
1
Pozdrav društvo pošto vidim da vas ima ponosnih vlasnika Ltz 55 kao što sam i sam naime kupio sam navedeni traktor ali se baš još ne snalazim na njemu aaa i imam problema neznam uključiti spore brzine ili ih nema a i iskače mi iz brzih pa bi molio ako netko zna nešto o tome da me informira unaprijed hvala
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Vidio sam oglas za LTZ 55A. 1991. cijena "malo smiješna" oko 3500€.
Nazovem čovjeka, ali oglas prodan. Usput veli da se tog sranja jedva odkantal!
Stalno se nešta na njemu kvarilo. Ali zato hvali onog 70. Veli nebo i zemlja!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Pričat ć e on i o njemu isto tako kad ga bude prodao :hahah: :hahah:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Pa upravo ti na to i aludiram.
Imao 55 pa prodao i priča loše o njemu , sad nakon što ga je prodao.
A uzeo možda lošiji traktor pa ga hvali . Koliko će tek uvu 70ku pljuvati kad ga bude prodao?
 

Najnoviji postovi

Na vrh