• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz 55 ltz 60

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Pa upravo ti na to i aludiram.
Imao 55 pa prodao i priča loše o njemu , sad nakon što ga je prodao.
A uzeo možda lošiji traktor pa ga hvali . Koliko će tek uvu 70ku pljuvati kad ga bude prodao?
Savo veliki pozdrav i drago mi je da si jos uvek aktivan na forumu ,ja sam pre jedno osam godina imao ltz60ab 2006 god.imao je motor d240 ,iskakao je iz brzine i na nekim brzinama je slomio zubcanike uz tvoju pomoc sam to resio i hvala ti.Sta da kazem za ove traktore dobar motor sve ostalo lose,posle njega sam kupio mtz82 94.god i nestalo problema ,definitivno losi traktori .pozdrav.
 

sfoto

Novi član
Tu od
27 Kol 2020
Poruka
2
Pozdrav
Molio bih da mi netko pomogne oko kataloga za LTZ 60 AB Tornado 2001.god
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Imas na ruskim sajtovima šeme samo malo više proguglaj,a ako ne nadjes pozoves Vasu rusa u Novom sadu i on ti posalje deo koji ti treba covek ima sve za ruse.
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Žao mi je nemam,tri godine sam uDE tako da nisam u toku ,imao sam ltz60 2006 godiste
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mirko Bosna

Novi član
Tu od
10 Svi 2019
Poruka
10
Jutro uzeo sam ltz 55, pame interesuje koliko ima brzina na izlaznim vratili i koje sumu brzine pozzzzz
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Jedna brzina kardana na direktno.
I opcija preko mjenjača.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
3 ili 3,3 puta sporije od radilice pa računaj.
 

Mirko Bosna

Novi član
Tu od
10 Svi 2019
Poruka
10
Pozdrav forumaši gledam kod mnogih traktora LTZ je rotaciona bospumpa a kod mene linijska i imam nazad poluge za brzo kopčanje,dali je to netko nešto mjenjo ili je tvornički
 

bola

Novi član
Tu od
11 Velj 2021
Poruka
4
Pozdrav forumasi, da li znate dobrog majstora za bosch pumpe, u pitanju je rotaciona pumpa za ltz 55 rus?
 

bola

Novi član
Tu od
11 Velj 2021
Poruka
4
Mozete li napisati broj tel. Imam problem sa bosch pumpom

Ili adresu majstora
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
da bar kažeš otkud si, netko bi ti nešto i rekao...
ja znam za Karlovac...🤨
 

Najnoviji postovi

Na vrh