• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Prepravke šta se tiče nosača ili nešto iz nutra????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Nosač , samo se zadnji dio nosača odsiječe i primakne prema naprijed mada ni to nemora može samo da se ubaci neki distancer
 

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
O pa to nije nikakav problem..sad ču poslije uskrsa odmah ići tražiti alternator od nekog opela...ili tak nešta.mada sam se već malo raspito i dođe me oko 200 kn.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

andrija842

Novi član
Tu od
6 Srp 2014
Poruka
7
pozdrav ekipo imam problema sa brlarusom ltz t40 puko mi je zupčanik za sporu brzinu jel ima tko to za prodat ili gdje se moze nabavit unaprijed hvala
 

sin93

Član
Tu od
2 Srp 2014
Poruka
55
ako ti nije ništa polomio u mjenjaču samo ga izvadi van ono sve veliki i ona 3 mala zupčanika i vozi dok ne nabaviš to.. meni su se počeli čut ti mali zupčanici i izvadili smo van to i vozili godinama bez sporih brzina, zato što je to novo bilo skupooo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Gdje si nabavio??trebalo bi i meni isto??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

andrija842

Novi član
Tu od
6 Srp 2014
Poruka
7
da upravu si htio ja 100 eura al mi je nekaj bio duzan pa sam dobio za 400 kuna


jel znas di ima za kupiti lamelice za rucnu kocnicu cijeli komplet i kolko kosta
 

sin93

Član
Tu od
2 Srp 2014
Poruka
55
ma kod njega je sve 1oo e pocetna i onda koliko ponudis :)
mislim ok je covjek ovako, znam ga jos iz osnovne skole, tamo je domar, ali samo za nuzne stvari kod njega..

a to imas u gibanj vinkovci. ili srbija Sid, po bosni se nade, Madarskoj.. nisam to nikad mjenjo, samo dotegnem kocnice kad pocnu skripat ko blesave i ne kocit :D
 

sin93

Član
Tu od
2 Srp 2014
Poruka
55
ahaa.. pa rucna ti je isto preko nozne kocnice desne, barem kod mene na Ltz 55 kad povucem rucnu onda se stisne desna kocnica i drzi...

a te obloge neznam di bi mogo nabavit, probaj polovne od t40, ima djelova po njuskalu, a to se slabo dosta trosi jer je traktor spor i staje sa kvacilom samo
 

ninob

Novi član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
18
ahaa.. pa rucna ti je isto preko nozne kocnice desne,

Ne na T-40 jer njemu ručn blokira mjenjač a ne točkove

barem kod mene na Ltz 55 kad povucem rucnu onda se stisne desna kocnica i drzi...

Ovo je tema LTZ T-40 a ne LTZ 55 i nešto djelova imaju zajedničkih ali ne sve

a te obloge neznam di bi mogo nabavit, probaj polovne od t40, ima djelova po njuskalu,

Nisu obloge več zvjezdasti listovi.

a to se slabo dosta trosi jer je traktor spor i staje sa kvacilom samo

Nije ručna za zaustavljanje več kad traktor stoji na neravnom da ne ode negdje
 

sin93

Član
Tu od
2 Srp 2014
Poruka
55
posluzi i za zaustavljanje..
ja sam svoju rucnu sa t40 rasklimo onu polugu, iscupo i bacio u sumi..
 

andrija842

Novi član
Tu od
6 Srp 2014
Poruka
7
rucna se nalazi unutra u getribi ima 15 malih lamelica unutra u ulju to trazim a nigdje ih nema ako netko zna gdje se moze to nabavit neka mi javi HVALA
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Malo je teže za nabaviti (bar kod mene) , iako budeš uzimao obavezno obrati pažnju da imaju na sebi sloj od bronze ili čega već , ako to nema trajat će ti do prvog zaboravljanja da ti povučena ručna
Moja preporuka , potraži polovne ako je ikako moguće
 

kreha74

Novi član
Tu od
21 Velj 2014
Poruka
7
pozdrav svima i kod mene se pojavio problem u mjenjacu prije par dana prilikom ubacivanja u brzine cuo se neki zvuk poput krcanja i desi mi se to da je nesto puklo prilikom voznje sada mi je totalno blokiran mjenjac,htio bih vas zamoliti za savjet sta da radim dali da ga slepam kako da ga dovezem kuci i ako moze neki savjet ili predpostavka sta bih moglo biti u kvaru,a Savo tebe bih molio da ako mozda mozes naslutiti sta bih moglo biti pa da mi otprilike kazes koliko to kosta jer sam vec uzimao neke djelove od tebe za ovaj traktor radi se o T40 LTZ
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh