• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Zna li netko gdje se mogu ili dali se uopce mogu kupiti zadnji zmigavci za t40 to su stakleni zmigavci (orginal)
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Zna li netko gdje se mogu ili dali se uopce mogu kupiti zadnji zmigavci za t40 to su stakleni zmigavci (orginal)

Ček to su okrugli oni stari ili ovi malo modreniji kockasti u kojima je i žmigavac stop i pozicija zajedno?
Treba ti samo staklo ili komplet kućište koje se šarafi u blatobran.
Imaš u Gibnju u Vinkovcima ili Jurval ili Mađarska :icon_thumright:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
To su ti oni stari okrugli i treba mi samo staklo!!!
Mislis da se ti modeli jos prave?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ajde malo i moje bruke jer neznam koji štopovi su serijski ali ako je onaj kao na MTZ ima da se nađu stakla ali samo crvena , za žmigavce žutih u prodaji nisam sretio , ima komplet žmigavac ali nema samo staklo
A ako su oni kao na t25 onda je za to lako
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
To su okrugli stakleni zmigavci promjera cca.7cm i preko njega je limena lajsna koja ga ucvrscuje sa dva sarafa!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
E to je onda kao i u MTZa , znači crveni mogu da se nabave i oni su stakleni , baš stakleni
A žutih samo stakala nema u prodaji , imaju samo kompletni žmigavci kojima je umjesto stakla plastika
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Hehe staviš oba dva crvena pa ćeš onda biti amerikanac :(rofl):
I žmigavci će ti svjetlit crveno :(wasntme):
Žute stvarno niti ja nisam susreto nego samo da imaju sva crvena nazad.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ja sam danas sa dobavljačom dijelova vodio rat za ta žuta stakla i obećao mi je nabaviti za mjesec dana , vidjećemo
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Evo sad komotno mogu punit sve tri teme o ruskim traktorima
Od danas na imanju su parkirana 4 rus-a
Današnji dobrodošlica je T40 sa prednjim hidraulikom ali sve u svemu traktor je plaćen 5000kn plus opravke koje su na njemu rađene ne prelazi granicu od 10000 sa mehaničarom pošto ga ja nisam slagao i nezz šta mu je bilo a za sad nek izdrži koliko je plaćen bude super.
Napominjem traktor nisam ja kupio nego moj bratić a ja sam mu samo tehnička podrška kad treba popravljat njegove bedastoće a uglavnom je kupovao same krševe a za sada će mo vidjet šta će ovaj pokazat.
A u većini slučajeva moram ja sa time radit jer kad on nešto uhvati u ruke to odmah za njim moram popravljat :eek::
 

Prilozi

  • PC110251.jpg
    PC110251.jpg
    50.7 KB · Pregleda: 192
  • PC110252.jpg
    PC110252.jpg
    43.2 KB · Pregleda: 193
  • PC110253.jpg
    PC110253.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 190
  • PC110255.jpg
    PC110255.jpg
    64.1 KB · Pregleda: 195

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
E super!!!
Jos jedan clan u ovoj temi!Biti ce zanimljivo i poucno u svezi s ovim traktorom!!!
Nego de ti meni reci ko ti ga proda za 5000kn.?
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
E super!!!
Jos jedan clan u ovoj temi!Biti ce zanimljivo i poucno u svezi s ovim traktorom!!!
Nego de ti meni reci ko ti ga proda za 5000kn.?

Ja sam član već duže vrijeme jer sam posjedovo traktor taj još prije 3 godine osobno ja ali sam ga prodao jer ga je ovaj o kojem upravo pišem dokusurio jer je otkinuo uljno crijevo te ga tjerao bez ulja i motor zaribo.
A ko mu ga proda za 5000kn nemam pojma jer nisam išao sa njim u kupovinu te stvarno nezz a znam da je traktor iz okolice Siska.
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Evo danas ću se bacit malo na posao da danas napravim nosač za prednju hidrauliku za nošenje drva ali naravno iz drveta pa će mo vidjet na što će to ispast.
Jer kad dođe snijeg i još veče blato nema šanse sa prikolicom da se ide u šumu već sa traktorom iznosit.
Metar naprijed metar nazad i problem riješen.
Sve u svemu jeftino samo moram kupit odgovarajuće čavle ostalo ima u šumi :icon_e_biggrin:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Metar naprijed pazi da mu ne bude previše , nije on baš toliko jak u šasiji koliko misliš
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Metar naprijed pazi da mu ne bude previše , nije on baš toliko jak u šasiji koliko misliš

Znam znam savo ram je gotov i stavio sam samo da nosi pola metra jer ipak dosta strši naprijed.Morao sam naravno pazit da sve bude u nekoj geometriji da krak sile ne prepolovi traktor :(y):
Hvala Savo na upozorenju!:icon_exclaim::icon_pray:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Pitanje za sve prisutne!!!
Evo ovako dali se je nekom dogodilo da mu traktor u radu krepa naime u oranju sam zapeo za nekakvi korjen ili nesta drugo i traktor je poceo naglo gubit okretaje bilo mu je tesko u tom momentu nisam stiso kvacilo i on je silom krepo!!!Nakon toga traktor mi jako tesko upali alnaser jedva vrti i nece upalit tada povucem dekompresor i malo ga izlaufam i onda upali ali desetak sekundi radi kao da su filteri postopani a poslje toga sve je normalno!!!
To mi se dogodilo nekoliko puta,moje misljenje je da se nesto dogodi sa PVP.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Teško verglanje nema veze sa nedostatkom goriva , on mora normalno da vergla
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Znam da nema veze s nedostatkom goriva!!
To se dogodi samo kad tako na silu krepa pa mi nije jasno sta se tu dogodi da je to tako.
Zasto tesko vergla nemam pojma a i cudno radi kad upali?
 

Najnoviji postovi

Na vrh