• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

Milan1988

Član
Tu od
21 Tra 2016
Poruka
97
Ostavijo sam 1 mm sigurno,mozda i nesto vise... ne razumem zasto bi tu bio problem,i to sad od jednom kad sam stavijo sve novo,a do sad sa sjebanom oprugom i bez pola gumica nije se to desavalo...a opet gledajuci,ako ostavim veci lufz na podloskama dobijam samo veci prazan hod na volanu,jesam li u pravu?

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 

Milan1988

Član
Tu od
21 Tra 2016
Poruka
97
Pozdrav Mato....pa gdje si ti,vec dugo nista ne pises....ma jesam....nije do tog...prelistaj malo sta sam pisao pa daj svoje misljenja,sta po tvom moze biti razlog?

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Moze. Stavis pumpu vece litraze.

Послато са LG-H502 уз помоћ Тапатока
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Pribavio ja kompresor.
Zanimljivi su ti rusi,što se više bavim s njima sve me više iznenađuju.
Ukljućenje za kompresor koji se nalazi ispod kabine je zanimljivo,ima tri položaja.Uključen-Isključen-Uključen!
Pri prvom položaju kompresor radi kad je traktor u neutralnom položaju mjenjača.
Drugi položaj je isključen.
U trečem položaju kompresor radi samo kad je traktor u pokretu,neradi kad je traktor u ler-gasu!
Kompresor radi isto kao i kardan.
Prenos se vrši preko zupčanika od kardana i zupčanika od pogona prednje vuče!
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Možeš ti njega otvorit na pumpi,to je meni boš-majstor napravio kad sam stavio prednju vuču,sad ima 1850 okr/min.
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
To je jedan kod nas napravio pa mu se pumpa razletila, ima isti traktor ko ja. Ne mora bit da ce se dogodit al eto on ima losa iskustva s tim

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Može se odšrafit ali koliko znam ni tegovi u pumpi nisu isti.
 

mario13

Novi član
Tu od
29 Svi 2018
Poruka
3
Pozdrav forumaši! Volim kao i ostatak ekipe u ovoj grupi ruske mašine...
Molio bi ako netko može osvježiti link/staviti novi link s uputstvima za t40. Unaprijed zahvaljujem!
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
Moj se vrti na 1950.s tim da sam ga spustio i izmjerio digitalnim mjeračem a prije toga je išao 45 na sat i neznam na koliko se vrtio.jel to malo previše ipak.d 37 piše na bloku.
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
ekipa kolegi mi je rus ostao u prvoj brzini i kaže da se neda ni pajserom izbaciti.kvačilo veli da odvaja.šta bi tu moglo biti ima li neko kakvu predpostavku.hvala unapred.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Po tome kako si naveo,on ima problem sa ključem,najbolje da skine poklopac i pogleda kako to unutra izgleda,jer to "zaglavio" možda znači da je pukla viljuška?
 

Najnoviji postovi

Na vrh