• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

Tu od
3 Stu 2016
Poruka
31
drugar, opruge su u Brodu, kolega ce danas da posalje brzom postom ili poslije posla obicnom. posalji mi samo u privatne poruke broj telefona svoj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ako je generalka obavezno treba i glavu urediti.
Ventile barem prešlajfati ako su vodilice dobre...
 
Tu od
3 Stu 2016
Poruka
31
ja kad sam radio generalku kupio nove siceve ventila koji naravno nisu odgovarali za moje glave, ne sjecam se sad tacno jedni su bili 2mm veceg precnika a jedni 2mm manjeg. navodno moje glave starije (tako da imam i 8 siceva za pokloniti). u svakom slucaju gledajuci te nove siceve i nove ventile meni na oko izgleda da bi ih trebalo nakon ugradnje frezovati i uslajfati. ja sam sebi na strugu siceve napravio od stare bregaste i poslao u masinsku radnju da ih nakon ugradnje ufrezuje na ugao ventila i taj majstor mi rece da mi ne bude mrsko da ih opet poslajfam pastom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ako ti ih pofreza kak je meni jedna strojna obrada po preporuci napravila onda ih je problem i ušlajfati....... sreča pa imam frezere pa sam popravil.
Slike posla stavim u neku drugu temu sutra.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Veli ovaj moj "majstor po preporuci" da nema potrebe nakon frezanja ušlajfavati :hahah: :hahah: :hahah:
Nisam mogel prešuteti i rekel sam mu kaj ga ide......i naravno ušlajfal ventile.
 

daki160295

Novi član
Tu od
26 Tra 2022
Poruka
6
E ako je majstor tako rekao onda je takooo.
Savo pitanje
Rus t40 generalka napravita danas,
Pali na zub,nema dima
Pritisak ulja na 1 u leru i kad je hladan nekad i manje bude
A kad dam gas penje se do 3 jel to normalno ili?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Pritisak ulja na kliznim ležajevima može biti do 3 bara/atm! Na bilo kojim kliznim ležajevima!
 

daki160295

Novi član
Tu od
26 Tra 2022
Poruka
6
Savo pitanje
Rus t40 generalka napravita danas,
Pali na zub,nema dima
Pritisak ulja na 1 u leru i kad je hladan nekad i manje bude
A kad dam gas penje se do 3 jel to normalno ili?
Jel se smije pritisak štelovat tamo na onom šarafu dole ispod centrifuge
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ako se pod gasom penje do tri, to ti je dosta...na leru je dosta da se ulje giba...:p
ako ti na leru podmazuje klackalice na glavi, pritisak je ok...nemoj gledat na sitnice...
 

daki160295

Novi član
Tu od
26 Tra 2022
Poruka
6
ako se pod gasom penje do tri, to ti je dosta...na leru je dosta da se ulje giba...:p
ako ti na leru podmazuje klackalice na glavi, pritisak je ok...nemoj gledat na sitnice...
Okej
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ili pumpa ne daje dovoljno ulja ili ono negdje falšira.
Obično falšira na sigurnosnom ventilu. ako si radio generalski uzimam u obzir da si sve ostalo pretresao
 

Tatko

Novi član
Tu od
5 Lip 2022
Poruka
1
Pozdrav svim članovima grupe molio bih vas informaciju ako želite reć trebao bi šemu za mehaničko ukapčanje prve vuće za t 40 hvala svima
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Nakon 2 godine "brzi" alnaser je prdnuo na rosu. Novi iskra ili mahle 1800 kn al ovak na prvu cini mi se da vrijedi te novce
 

Prilozi

  • Screenshot_20220609-204917_Gallery.jpg
    Screenshot_20220609-204917_Gallery.jpg
    32.2 KB · Pregleda: 15

Najnoviji postovi

Na vrh