• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Luka95

  • Temu pokrenuo tuaregr10
  • Datum prvog posta
T

tuaregr10

Guest
slika542.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Cijeli tjedan obnavaljamo motokultivator :weedman:. Evo jedna slika od današnjeg farbanja :arrow:. Ostale slike pod temom motokultavatori, Labinprogres :!:.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Luka!

Naišao sam na tvoje slike u temi motokultivatori i vidim da se sve obnavlja. Rekoh mi Aco da radite na prikolici ali vidim da se radi na sjelom MTK.
Svaka čast, al ste ga posložili, ljepo izgleda, a tek prikolica- milina.
Samo nisam našao slike na kojoj je u cjelosti, našao sam smo one koje prikazuju pojedine stvari u obnovi.
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav Luka!

Naišao sam na tvoje slike u temi motokultivatori i vidim da se sve obnavlja. Rekoh mi Aco da radite na prikolici ali vidim da se radi na sjelom MTK.
Svaka čast, al ste ga posložili, ljepo izgleda, a tek prikolica- milina.
Samo nisam našao slike na kojoj je u cjelosti, našao sam smo one koje prikazuju pojedine stvari u obnovi.


Ima slika pod temom motokultivatori, Labinprogres od str. 70 pa na dalje, ako niste sve vidjeli :arrow:. Biti će još slika kad se sve složi do kraja :weedman:. Ostalo još za napraviti nekoliko sitnica :rolleyess:.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
izgleda super....svaka čast,dobar ste posao obavili...
od čega je sjedalo na prikolici.....
 
T

tuaregr10

Guest
izgleda super....svaka čast,dobar ste posao obavili...
od čega je sjedalo na prikolici.....

Crni dio sjedala je stari, a smeđi je ručno napravljen :weedman:. Željezni dio sjedala (osnova) je od Tome Vinkovića :!:.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju tuaregr10!!!

., svaka čast na odradjenom poslu tebi, tvome burazu i našem frendu Aco93!., napravili ste od staroga i izradjenoga kultivatora sve NOVO sa još noviteta - izboljšanja!

., lip pozdrav celoj obitelji! Bog!, čitamo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Crni dio sjedala je stari, a smeđi je ručno napravljen :weedman:. Željezni dio sjedala (osnova) je od Tome Vinkovića :!:.

jel bi odgovaralo traktorsko sjedalo...:scratch
 
T

tuaregr10

Guest
jel bi odgovaralo traktorsko sjedalo...:scratch

Zavisi od kojeg traktora :?. Npr. od IMT - a nebi pasalo jer je pre visoko :mad:. TV 732 ima identično sjedalo kakvo je bilo prije na motokultivatoru :finga:.
 
T

tuaregr10

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju tuaregr10!!!

., svaka čast na odradjenom poslu tebi, tvome burazu i našem frendu Aco93!., napravili ste od staroga i izradjenoga kultivatora sve NOVO sa još noviteta - izboljšanja!

., lip pozdrav celoj obitelji! Bog!, čitamo se ...

Pozdrav i vama! Hvala na pohvalama :weedman:. Aco 93 je to napravio kako treba :finga:. Sve pohvale njemu :prayer:.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Odlično obavljen posao, sve pohvale dečki a naravno najviše majstoru Acu :p
Kultivator izgleda ko bonbončič, preporodijo se na novo. Stranice su profi, dopada mi se to. Mogli ste ih napravit od ravnog lima sa okvirom koje su dobre ali ne, napravili još bolje. :p
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Zavisi od kojeg traktora :?. Npr. od IMT - a nebi pasalo jer je pre visoko :mad:. TV 732 ima identično sjedalo kakvo je bilo prije na motokultivatoru :finga:.

vlasnici tv-a ima da se paze mene....:lol:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Odlično obavljen posao, sve pohvale dečki a naravno najviše majstoru Acu :p
Kultivator izgleda ko bonbončič, preporodijo se na novo. Stranice su profi, dopada mi se to. Mogli ste ih napravit od ravnog lima sa okvirom koje su dobre ali ne, napravili još bolje. :p

E da nije bilo radne snage nebi to ispalo tako dobro.

.,stranice su jako dobro ispale pigane su i puno su jače od običnog ravnog lima, sa stane i donji dio stranice su cijevi 30x30mm a gornja je spigana u kvadrat tako da je dosta jako.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
E da nije bilo radne snage nebi to ispalo tako dobro.

.,stranice su jako dobro ispale pigane su i puno su jače od običnog ravnog lima, sa stane i donji dio stranice su cijevi 30x30mm a gornja je spigana u kvadrat tako da je dosta jako.

sad znam kome da dopeljam prikolicu na reparaturu....:supz:
 
T

tuaregr10

Guest
slika565.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

slika571.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Evo, ovaj vikend se tanjiralo i vukli se redovi za krumpir, pa evo dvije slike :eek:. Ostale slike pod temom IMT , IMT 542 :!:.
 
T

tuaregr10

Guest
fotografija0018.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Evo jedna slika od IMT-a 542 iz mog mjesta sa gajbom :rolleyess:. Ostale slike pod temom IMT, IMT 542.
 

Najnoviji postovi

Na vrh