• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Luka95

  • Temu pokrenuo tuaregr10
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
Ima dosta trave koliko se vidi,,,bit če bala,,,ovdje kod nas katastrofa,,,,totalno sr.....nje,niš sena,,jako malo,,,punoi pokosiš,,,a malo na kupu..
 
G

GROF

Guest
., ej bećarine! ...

., lip VAM pozdrav, svako dobro želim u velikom delu košnje i spremanja krme za blago!, fala za dobar filmić!, dela se, dela punom parom., a koliko se vidi?, krma - trava solidno izgljeda.-

., aj Bog!, moji bećari, čitamo se., sretno VAM sa delom.-
 
T

tuaregr10

Guest
., ej bećarine! ...

., lip VAM pozdrav, svako dobro želim u velikom delu košnje i spremanja krme za blago!, fala za dobar filmić!, dela se, dela punom parom., a koliko se vidi?, krma - trava solidno izgljeda.-

., aj Bog!, moji bećari, čitamo se., sretno VAM sa delom.-


Hvala na dobrim željama :). Pozdrav i vama :fball:.
 
T

tuaregr10

Guest
slika0175.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Ovaj vikend je bila akcija cijepanja drva u mjestu, pa evo jedna slika :). Ostale slike pod temom IMT, IMT 542 :fball:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja krca se pijesak ko profesionalci,,,,a traktorić, čeka za pokret pun snage,,,,a i dobro ga ti krcaš,,,nema milosti..:D

Još uvijek kosiš,,ili su to stare slike,,,,ovdje kod nas tri kapi palo,,,nema niš trave,,ni u parku akamoli na njivi........
 
T

tuaregr10

Guest
Vidin ja krca se pijesak ko profesionalci,,,,a traktorić, čeka za pokret pun snage,,,,a i dobro ga ti krcaš,,,nema milosti..:D

Još uvijek kosiš,,ili su to stare slike,,,,ovdje kod nas tri kapi palo,,,nema niš trave,,ni u parku akamoli na njivi........

Ne krcam ga ja, to ga brat krca :evil:. Ja i Aco 93 smo vozili pijesak, ja sa Labinprogresom a on sa TV - om tako da smo se samo izmjenjivali pa nema slika od TV - a :(.

Ne kosimo, to su stare slike :). Sljedeći tjedan bi trebali početi kositi otavu, ako bude dobro vrijeme :fball:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Ne krcam ga ja, to ga brat krca :evil:. Ja i Aco 93 smo vozili pijesak, ja sa Labinprogresom a on sa TV - om tako da smo se samo izmjenjivali pa nema slika od TV - a :(.

Ne kosimo, to su stare slike :). Sljedeći tjedan bi trebali početi kositi otavu, ako bude dobro vrijeme :fball:.

Nemoj se ljutit,,:?,samo sam pita,,:partyman:,a ova košnja je dušu dala........
Ča se srdiš na brata,,,jer on krca..:scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Odlična spravica je ova lopata :D, super se radi.
A da nije bilo ovo malo pretežko za Labinca? :roll:
Šteta što nis još Aca uslikal.
 
T

tuaregr10

Guest
Odlična spravica je ova lopata :D, super se radi.
A da nije bilo ovo malo pretežko za Labinca? :roll:
Šteta što nis još Aca uslikal.

Spravica je super, samo mora pijesak biti nakopan na hrpu da bi se hvatala puna korpa :fball:. Ma nije to pre teško za Labinca, odvezao je on 5 takvih tura :supz:. Samo smo se izmjenjivali Aco i ja, pa nažalost nisam ga stigao poslikati :x. Biti će još prilike da ga poslikam, jer trebati će još pijeska :).
 
T

tuaregr10

Guest
Nemoj se ljutit,,:?,samo sam pita,,:partyman:,a ova košnja je dušu dala........
Ča se srdiš na brata,,,jer on krca..:scratch

Ma ne ljutim se ja, samo vi pitajte :fball:. Brat vozi traktor, a meni je dao motokultivator da se borim s njim, a on skoro stalno vozi traktor :(.
 
T

tuaregr10

Guest
B

BAGERISTA

Guest
Desantna,,,vozila.......:weedman:,,prejaki su,,,i to još kad zajedno lome po njivi,,ima da se dimi iza.....

Reci,,,koji je bolji,,i lakši za delat,,,,vijerovatno su i različiti u brzinama....:shock:
 
T

tuaregr10

Guest
Desantna,,,vozila.......:weedman:,,prejaki su,,,i to još kad zajedno lome po njivi,,ima da se dimi iza.....

Reci,,,koji je bolji,,i lakši za delat,,,,vijerovatno su i različiti u brzinama....:shock:


Bolja je nova 42 - ojka jer ima grijanu i tapiciranu kabinu :weedman:. Lakše je delati sa starom jer ima više prostora za noge, jer kod nove ti koljena stalno udaraju po limu od instrument table, mada nova 42 - ojka ima bolji položaj papučica pa ih je lakše stiskati :eek:. Brzine su im potpuno iste :supz:.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači svaka ima svoje prednosti i mane........................iste nu brzini,,,ali kod rada se vidi nedostatci,i prednosti.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh