• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Luka95

  • Temu pokrenuo tuaregr10
  • Datum prvog posta

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Kaj si smješan,,,,, kaj nevidiš da je to "crvena ptica" :supz: pa to mora da ide,,,,,,,,

ne da ide,ima da leti....:lol:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:supz: :supz:
Da da ,,,,, to sam siguran,,,,,
pa ti to znaš iz iskustva sa svojim,,,,,:rolfer: :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
:supz: :supz:
Da da ,,,,, to sam siguran,,,,,
pa ti to znaš iz iskustva sa svojim,,,,,:rolfer: :rolfer:

a da ga vidiš po zavojima,drifta.....:lol:
 
T

tuaregr10

Guest
fotografija0265.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotografija0264i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotografija0263j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotografija0262.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotografija0261.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Evo nekoliko slikica od današnjeg dela :eek:.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju tuaregr10! ...

., fala za slikice iz tvoga kraja o delu oko poljoprivrede., čim je malo zima popustila tvoja nadasve vridna obitelj odma kriće sa delom, naravno sa tobom i tvojim burazom na čelu., svaka čast, tako i treba. Ovaj zimski ugodjaj - san!, sve nas lagano uspava, eh da, onda moramo svi skupa laganini počet sa delom da nebi bilo nismo znali? ...
., a bome ste lipo uposlili i makinu zelenca - ciglenca od labinca! ...

., jedna moja mala napomena - sugestija tebi i burazu., bilo bi dobro da ste registarsku pločicu nakeljili doli ispod stranice da se ne ništi., a onda uz nju nakalemit i ne crljene trokutiće da nisu izloženi nemilim udarcem., ...

., lip pozdrav celoj tvojoj obitelji!, veliki pozdrav mojim PRAVIM prijateljima; obitelji od našega Aco-e! ...

., Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
T

tuaregr10

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju tuaregr10! ...

., fala za slikice iz tvoga kraja o delu oko poljoprivrede., čim je malo zima popustila tvoja nadasve vridna obitelj odma kriće sa delom, naravno sa tobom i tvojim burazom na čelu., svaka čast, tako i treba. Ovaj zimski ugodjaj - san!, sve nas lagano uspava, eh da, onda moramo svi skupa laganini počet sa delom da nebi bilo nismo znali? ...
., a bome ste lipo uposlili i makinu zelenca - ciglenca od labinca! ...

., jedna moja mala napomena - sugestija tebi i burazu., bilo bi dobro da ste registarsku pločicu nakeljili doli ispod stranice da se ne ništi., a onda uz nju nakalemit i ne crljene trokutiće da nisu izloženi nemilim udarcem., ...

., lip pozdrav celoj tvojoj obitelji!, veliki pozdrav mojim PRAVIM prijateljima; obitelji od našega Aco-e! ...

., Bog!, čitamo - pišemo se ...

Pozdrav Grofe i vama :arrow:
U pravu ste, dok je snijeg padao "nakupilo" se dosta posla za napraviti, pa čim smo uhvatili vremena i čim je vrijeme dopustilo, odmah se krenula sa delom :blackeye. Što se tiče ove vaše sugestije za registracijsku pločicu i trokute, na taj način bi se još više uništavali, jer kod kipanja zadnji kraj prikolice udari u zemlju :twisted:.
Pozdrav vama i vašoj obitelji u Liku :partyman:.
 
G

GROF

Guest
., pojašnjenje, daje se.-

... Što se tiče ove vaše sugestije za registracijsku pločicu i trokute, na taj način bi se još više uništavali, jer kod kipanja zadnji kraj prikolice udari u zemlju :twisted:.
Pozdrav vama i vašoj obitelji u Liku :partyman:.

., mladi moj prijatelju!, samo da TI malo pojasnim vo oko registarske pločice i signalizacije., probaj napravit TI i tvoj buraz da vam kipa prikolice ne udari - lupa u zemlju, znači?, napravite joj graničnik lancem., onako ko ča moja mala prikoličica ima?, vidi pod temom kultivatori BERTOLINI!, i svakako morete pločicu registarsku i signalizaciju prišarafit na samu kipu prikolice drito ispod kipe, pomaknuto prem unutra, ako gljedamo sa zadnje strane, pomaknuto za neki 20 do 30 cm., ???, si razumil? ... :idea: ...

., lip pozdrav tebi, tvojima, obitelji i prijateljima u Vaš predivan kraj! ...

... :supz: ... aj Bog!, javi rezultate, promisli! ...
 
T

tuaregr10

Guest
., mladi moj prijatelju!, samo da TI malo pojasnim vo oko registarske pločice i signalizacije., probaj napravit TI i tvoj buraz da vam kipa prikolice ne udari - lupa u zemlju, znači?, napravite joj graničnik lancem., onako ko ča moja mala prikoličica ima?, vidi pod temom kultivatori BERTOLINI!, i svakako morete pločicu registarsku i signalizaciju prišarafit na samu kipu prikolice drito ispod kipe, pomaknuto prem unutra, ako gljedamo sa zadnje strane, pomaknuto za neki 20 do 30 cm., ???, si razumil? ... :idea: ...

., lip pozdrav tebi, tvojima, obitelji i prijateljima u Vaš predivan kraj! ...

... :supz: ... aj Bog!, javi rezultate, promisli! ...

Pozdrav Grofe :fball:
Baš smo prošli vikend ja i moj buraz razmišljali o tome što ste vi gore predložoli, da se stavi lanac :p. Nije samo problem što prikolica kod kipanja udara u zemlju, nego je i problem kad se prikolica iskipa, pa kad treba krenuti naprijed da sve "izađe" iz prikolice :mad:. Ako je zemlja mokra, ili je "uzbrdica" motokultivator teško kreće naprijed jer je sav teret na onom dijelu prikolice koji je na zemlji, pa često dolazi do toga da se zaglavi :axe:. Tako da u svakom slučaju nešto ćemo morati napraviti kad bude bilo vremena, i kad nam se bude dalo :roll:. Ovaj problem se može riješiti na način kao što TV prikolice na ručno kipanje imaju, sa dva deblja "profila" koji su spojeni sa šarafom, vjerujem da zante kako to izgleda, ali riješenje sa lancem je jednostavnije :supz:. Svejedno hvala na prijedlogu, i ako što napravimo biti će slikica :eek:.
Pozdrav vama i vašoj obitelji :D.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
vidiš,to i nije loša ideja....:idea:
isti problem muči i mene kod kipanja,struže mi po zemlji..:x
 
T

tuaregr10

Guest
Danas se opet vozio gnoj iz štale od ovaca, ali ovaj put sa traktorom i prikolicom, zbog toga što je motokultivator rastavljen, jer je u kvaru :twisted:. Pa evo jedan filmić :arrow:.
http://youtu.be/nDdn-VlR9zE
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

tuaregr10

Guest
Ča je s traktorčinom da je u kvaru..:?::?:

Pozdrav Bagerista :arrow:
"Traktorčina" je rastavljen zato što je izbacivao iz brzina :x. Pokrivile su se polugice od brzina :twisted:.
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesi uspija riješit,,,,ima troška puno,,ili je dobro prošlo..:arrow::arrow:
 
T

tuaregr10

Guest
šta nisi snimio dok trpaš i :supz:kipaš pa da je sve u kompletu

Pozdrav ihorzic :arrow:
Ma nisam stigao snimiti trpanje i kipanje, uvijek nešto treba napraviti :mad:. Ovaj video sam snimio dok je brat vozio :).
 

Najnoviji postovi

Na vrh