• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
L

Lois Lane

Guest
Umrijet ću od smijeha :D
A neki na proljetnom, neki na Obrisan neispravan link. ;)
 
K

KRESO

Guest
Lois Lane kaže:
ursusc360 kaže:
to ona :shock: :scratch


Ma daaaaj, ne kužiš foru ;)

ma on je još mali!!! pa vjeruje svemu :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
ma nsisam vjerovo da je to onda, ali eto da budem 100% sigoran.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi, koliko se ja sječam od kad sam zadnji put bio na forumu, prije nekih dva mjeseca, u ovoj se temi razgovaralo o majicama, a sad vidim došla neka koka pa svi skrenuli s teme :D :D :D :mrgreen: :lol: , naime i ja sam bio u nedjelju na sajmu u majici i podosta sam se motao oko claasovog štanda, ali se nikako baš ne mogu prisjetiti neke djevojke tamo!!!! :scratch :scratch :scratch :scratch
 
K

Kiki-IMT 539 deluxe

Guest
što se tiče majica, obavezno računaj na mene!!!
 
K

Kiki-IMT 539 deluxe

Guest
e lega a šta kažeš da izradimo i kape(šilt)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
majice su izrađene i poslane...svi su dobili osim BOBE i MARKA (moja greška jer su tražili XXL a ja sam poslao XL)...veličina XXL je također mala jer je idnetična veličini XL samo je malo duža od nje.... a kod nas u trgovini ne prodaju na komad nego moraš uzeti 15kom. min. u paketu...

imam još 4 xl majice pa ako netko hoće....

po meni je jedino riješenje da kupim u BiH 4 majice za njih dvojicu ali ne znam kakve bi bile.znam da je bobo rekao dimenzije pa ću vidjeti po tome.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je bez poštarine, naime ja sam svoju platio kad ju je poštar donio 130 kn, ali nije mi žao! :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
majstore, ajde se malo potrudi pa pogledaj datum zadnjeg posta :roll:

ne kuzim vas.. :|
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh