• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Zbilja, gdje je slika na kojoj je Bogec? Kad smo mogli i mi, moze valjda i on javno pokazati svoje mladjahno lice...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,276
Bobo kaže:
Zbilja, gdje je slika na kojoj je Bogec? Kad smo mogli i mi, moze valjda i on javno pokazati svoje mladjahno lice...

e to je tajna velike moći :!:
ko je vidio vidio, ko nije bit če mu uzbudljiviji idući sajam uživo, vidiš i sam kak si se iznenadio kad si me vidio :!:
 
B

Bobo

Guest
Lijepo sam ti reko da ti dajem 35-40 po tome kak pises po forumu... Kad sam te vidio ostao PAF...

Valjda takav dojam imas na ljude...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,276
Bobo kaže:
Lijepo sam ti reko da ti dajem 35-40 po tome kak pises po forumu... Kad sam te vidio ostao PAF...

Valjda takav dojam imas na ljude...

može bit da ostavljam dojam starijeg, valjda zbog toga kad pišem u određenim temama sam totalno profesionalan i pokušavam ljudima pomoći i do toga ne odstupam, a to su svi shvatili da hoču pomoći.

tu i tamo se negdje našalim ;)
svi si misle da sam star a ljepo ste mi čestitali 29. rođendan, a ko bi reko mlad i ozbiljan ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bio sam na štandu CLAAS-a ....opppaaa, ti si sigurno ona simpatična curica sa strane u onoj simpatičnoj haljinici.... ma skinu bih se ja za tebe, pa čak i majicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
L

Lois Lane

Guest
roko kaže:
bio sam na štandu CLAAS-a ....opppaaa, ti si sigurno ona simpatična curica sa strane u onoj simpatičnoj haljinici.... ma skinu bih se ja za tebe, pa čak i majicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ta sam :oops: :D
 
B

Bobo

Guest
Nemojte da opet moram napadati, ali...

SLIKE, ljudi slike... Slika govori vise od 1000 rijeci, ne trosite prostor na forumu bez veze ;)
 
V

Vujo

Guest
alo ekipa pa ovo je poljo.. forum a ne srcolovka he he he!!! :lol: :lol: :lol:
 
L

Lois Lane

Guest
Vujo kaže:
alo ekipa pa ovo je poljo.. forum a ne srcolovka he he he!!! :lol: :lol: :lol:
:lol:
 
A

Arijan

Guest
Lois Lane kaže:
Vujo kaže:
alo ekipa pa ovo je poljo.. forum a ne srcolovka he he he!!! :lol: :lol: :lol:
:lol:

Pa baš je i meni ovo počelo "mirisati" na Iskricu :)

Kad smo već kod toga, neka tema za nabacivanje fotki članova (pogotovo članica) ne bi bila naodmet ;)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Obicno uvijek citam ono sto je najmanjim slovima napisano :) a ti si to jos ucrvenila ;)
.. a i google zna pomoci ;)
 
V

Vujo

Guest
pa Smiljane barabo zar i tiiiiiiiii :scratch
srami se !!!! znao sam ženska na forumu raspad sistema :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
E, nisam mislio da cu ovo za zivota docekati... DATINEG SERVICE tema na poljoprivrednom forumu... Tko vise treba "Ljubav na selu" LOL

Uglavnom, ne znam kako ce ovo zavrsiti, samo ne bih htio da tu rezete vene poradi zenskog clana foruma kojeg cete upoznati tek na proljetnom sajmu ;)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Vujo kaže:
pa Smiljane barabo zar i tiiiiiiiii :scratch
srami se !!!! znao sam ženska na forumu raspad sistema :lol: :lol: :lol:

:) h :) ma cijeli ovaj thread ima jako malo veze sa poljoprivredom ;)
:mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh