• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo ja se opet javljam.

Tetku i tati majice stoje odlično :D , znači dobro sam odabral i Roko je dobro preporučil i poslal, svaka čast Roko :D
 
B

Bobo

Guest
Eto, netko je zadovoljan i to mi je drago...

Takodjer mi je drago da je Roko ispao LJUDINA i izasao u susret rjesavanju ovog "problema"
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ajde baš ni je drago....

MARIO...dali će tvoj tata i tetak ići u Gudovec da bobo i marko vide majicu XXL veličine...ako ne, molio bih te da ju poneseš pa da dečki vide dali im paše veličina....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Moram i ja pohvaliti Roka, dobro si odabrao veličinu, majica je ok. Zadovoljan sam.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dobro je...znači nema puno onih koji će me sutra potezati za uši :D :D :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
sutra dolazim jednu majicu ču valjda obuči da me primjetite a jednu ču imat u autu da zamijenim OBA dvije..
 
Z

Zlatko

Guest
Pozdrav!
Nisam danas primjetio niti jednog od vas s majicom na oranju ili na sajmu. Jesu li mi naočale možda bile prašne ili vas nije bilo?
 
B

Bobo

Guest
Bilo ih je s majicama pun sajam... Roko, Bogec, mario, mariov otac i tetak, te mozda jos netko koga sam mozda i zaboravio...

Da si se prosatao kod DF kombajna oko 13h, sve bi ih vidio ;)

Breza si je napravio svoju verziju majice (bijela T-shirt sa malim znakom na prsima)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
Bilo ih je s majicama pun sajam... Roko, Bogec, mario, mariov otac i stric, te mozda jos netko koga sam mozda i zaboravio...

Da si se prosatao kod DF kombajna oko 13h, sve bi ih vidio ;)

Breza si je napravio svoju verziju majice (bijela T-shirt sa malim znakom na prsima)

e a najbolje mi je bilo na sajmu kad su trgovci primjetili te natpise na majicama, pita frajer trgovac el smo mi neka firma ili se bavimo ocjenjivanjem tržišta i ocjenjivanjem ponude, kao npr da pišemo članke o određenim kučama na osnovi viđenog, ja prvo osto paf :shock: , a reko sad ču iskoristiti priliku, reko mi ocjenjujemo sve segmente poslovnosti od robe do usuge nakon prodaje :D , frajer se uztrtario , sav ljubazan dobro da mi mito nije ponudio :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
De, nemoj me debljat da te to netko zbilja pitao?!?

PREDOBRO ;)

je ozbiljno, sva sreća snašao sam se odma iz zezancije, al to frajer nije skužio da ga zezam, ja inače sav ozbiljan zablejo se u stroj i frajer prišao s tim pitanjem, možda je više članova bilo s tom majicom kod njega i to je zapazio, a ko zna, uglavnom fora je ispalo :D
 
S

Sesva

Guest
Bobo kaže:
He, he... Svaka cast ;)

Bobo da nebi ispalo da nisam bio u GUdovcu , bio sam , ali kad smo vas ja i Kikic MF vidjeli .... pa svi ste odrasli , nemamo bas kaj trazit tamo ... mi smo samo klinci !
 
B

Bobo

Guest
Procitao sam to i u onoj temi, i tamo sam ti odgovorio da sam te skuzio kako gledas u nas dugo,dugo i kako se muvas tamo oko nas ;) Neku jez frizuru si imao, a Kikija kraj tebe nisam skuzio, mozda se iza tebe sakrio ;)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
mi izgleda nismo bili na istom sajmu.Ja sam se muvao oko tog kombajna više od sat vremena i nijednu majicu nisam vidio(šestore oči su gledale bez naočala)Bio sam na sajmu od 10h do 18h i da nisam naletio ni na jednu majicu nije za povjerovati.
 
B

Bobo

Guest
Daj me nemoj zezat...

Ja sam kod kombajna bio SIGURNIH pola sata i to od 12:50, pa na dalje... Jos smo dugo pricali tamo, i slikali se grupno (poredali se kao za odstrijel)... Ako nas nisi vidio, onda ne znam sto da kazem...

Stajali smo s desne strane kombajna i przili se na suncu. mene fulati nisi mogao, posto kad sam bio kod Tine na standu, covjek mi odmah pruzio ruku i rekao "Cika Bobo, dobar dan!" Majicu nisam nosio, jer mi nije broj pasao, ali ne znam kako smo se prosli...


Vise srece na proljece ;)

@Marko. GUDOVAC
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
meni se čini da ste svi majice držali u vrečici kad nijednu nisam vidio(ni moj brat i njegov kolega)Kad postavim slike sa sajma možda se netko i nađe na njima.Brat je slikao digitalcem pa ih moram prebaciti na komp.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma samo smo bobo i ja držali u vrećici.....
ma ti si možda na krivom jestu gledao jer nas ga bilo dosta a i bilo ga formasa koji su imali majice.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh