• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Naruci i ti sebi jednu, pa da i ti sudjelujes i ti u nasoj dramskoj priredbi ;)
 
V

Vujo

Guest
jojjjjjjj belaja donjeli mi majcu a nikoga doma tip ostavio onaj listić pa sad moram u zg branimirovu bemti !!!
čuvaju paket samo danas :x :x :x
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
hehhe, što smiljan kaže, i ja isto čitam i smijem se stalno...
 
V

Vujo

Guest
roko majstore ajd uzmi u gudovac jednu " L " majcu kupit ču još jednu ova mi je na knap
inače sve ok!!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ufff....al sam sve lijepo usosio....
vujo..biti ću u zg od 16.19. pa se nađemo i ja ti dam majicu...ok'

BOBO...našao sam majicu XXL ali je 65 promjera... moram još sutra vidjeti sa stricom da on pogleda ovaj tjedan u zg veličine XXl ili jače...

uglavnom riješit ću sve... nedo Bog većeg zla :D :D :D
 
M

mali seljak

Guest
moje svinje imaju bolji prirast od juče čim su vidjele ženu u onoj majici odmah bolje jedu !!!!!!!!!!!!!!!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
šta joj tako dobro stoji :D :D :D a kamoli da si i ti dobio majice odgovarajuće veličine... :mrgreen: :mrgreen:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
iskreno bila me frka naručit
:oops: i kak izgleda možda nisam pogrešil ali ako bog da vidjet će te moju alternativu
 
G

GROF

Guest
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NAPISANO JOŠ; 21.06.2008.GOD., U; 07.15 h.-

...POZDRAV; roko., MAJICE SU DOBRE., MORE I ZAME JEDNA ZA PROBU "S"., VISOK SAM; OKO 170., I TEŽAK SAM; OKO 90 KG., AKO BUDE DOBRA MAJICA NARUČIT ĆU JOŠ KU MAJICU., POŠALJI MI NA ADRESU; MLADEN VRANIĆ - KOVAČ, JEZERANE K.BR.61., - KOVAČI, 53262 JEZERANE.-,KAD PRIMIM MAJICU PUTEM POŠTE ONDA TI PLATIM...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...MAJICU NIS DOBIL., MA NEMA VEZE, NETREBA MI., "OČITO ADRESA NEVALJA"., NA OVOME FORUMU., MA NAJVIŠE ME SMETA NEKAKOVA TAJNOVITOST, PA REKLA - KAZALA, IZ ŠUPLJEG U PRAZNO, KO RAKOVA DICA,...E BAŠ SU ME NA KRAJU SVE TE MJERE, FAZONI, FORE, VELIČINE IZPI.....,,,KVIZ.../KODA SASTAVLJAMO RUSKU RAKETU.../

FALA!; "roko" na trudu do drugoga puta., ...ČITAMO SE., A KO ZNA??? MOŽDA SE I VIDIMO U GUDOVCU!!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
molio sam sve da mi pošalju mail sa narudžbom majice...
ako hoćeš mogu ti poslati idući tjedan...a ako ne...OPROSTI... ;) ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
breza kaže:
iskreno bila me frka naručit
:oops: i kak izgleda možda nisam pogrešil ali ako bog da vidjet će te moju alternativu

gle...ja nikad nisam naručivao ništa sa net, pogotovo odjeću jer nikad ne možeš 100% odrediti nečiju veličinu ako taj netko nije isprobao dotičnu majicu...
ja sam se bojao ovakvih problema, ali Bože moj...ako se problem pojavi, problem se može i riješiti... bar ja mislim tako :!: :!:
 

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
101
Roko evo da se i ja javim glede majice koju sam dobio u utorak. Veličina mi odgovara za razliku od ostalih, a
to je valjda zato što sam oženjen. Majicu sam platio 134 Kn tako da izađe skuplja pita od tepsije. Sada kad
vidim koliko ima reklamacija i nezadovoljnih sve u svemu ja moram biti zadovoljan. Roko ne zavidim ti ni najmanje
i mislim nakon svega da je i tebi krivo što si se prihvatio tog posla. u Gudovec ne planiram ići jer mi nije baš blizu,
a biti će već prilike za pokazati majicu.
Pozdrav i hvala na trudu !
 
Z

zrine892

Guest
lijepo..odrežite škarama onaj natpis poljoprivredni forum...ili režite slovo po slovo pa zalijepite na majicu koja vam odgovara... :blackeye :blackeye
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ponesite ih u gudovec, ja vam vratim pare i kad budu nove majice gotove vi ih platite..ok?
ja vam vraćam kompletan iznos, znači cijena majice+poštarina+paket......
ako nije problem da se u subotu sve dogovorimo, onako uz pijaču.... :scratch :?: :?:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh