• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
koji sad ku.. koje veličine kažeš da si ti dobio :scratch :?: :?: :?:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ma propao bih u crnu zemlju od sramote....nemam komentara...

bio sam u Tvornici trikotaže POUNJE i gledao sam majice..ima tamno plavih sa kragnom, samo mi čovjek mora provjeriti veličine...

mali seljak...ako si dobio te veličine, ostavi si obadvije majice a ja ću o svom trošku poslati naknadno nove dvije XXL...
 
B

Bobo

Guest
roko kaže:
koji sad ku.. koje veličine kažeš da si ti dobio :scratch :?: :?: :?:

Ako se ovo na mene odnosi...

Narucio sam 2 komada XXL i dobio 2 komada XL koje su mi male... To sam ti vec gore i napisao... Za svaki slucaj sam isao pogledati privatne poruke i tamo lijepo pise XXL...

Jegiba, da sam narucio XL, ne bih se bunio, ali nisam :(
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ne ne tebi nego malom seljaku...pa sad mi ništa nije jasno...
ovo za veličine me stric zajebao, jer mi je tvrdio da će to biti veličina ok...a ono pušiona...

uglavnom su svi uzeli XXL ali me ROĐO naguzio i rekao da je veličina XL jednaka XXL... i tu se javio problem..
 
M

mali seljak

Guest
mali seljak: polako prijatelju jednu ću stvarno ostaviti ženi stoji joj ko bog ona L veličine a ova xL mije stvarno kao od mlađeg brata
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ok...
spakiraj u kovertu i pošalji o mom trošku majicu nazad...

..znači BOBO, MARKO i MALI SELJAK.....dali svi ostajete pri 2 komada i XXL veličina ili ako bude šta veće??
 
B

Bobo

Guest
Cuj, vidio si sliku kako mi majica "stoji", kao i Marku...

Ne bi bilo lose da bude nesto sire od ove. Posto si rekao da su one majice samo par cm sire, ne znam da li ce to biti dovoljno...

Ako ne bude nista vece, uzimam onda 2 komada XXL...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
tog se i ja bojim...ako ti je ova uz tijelo onda će i XXL biti uz tijelo... koja ti je veličina ona majica u kojoj si se slikao kraj traktora....
 
M

mali seljak

Guest
mali seljak zbori mudro vraćam ti samo xL a hoću 2komada xxL doplatiti ću ti zatu drugu nema frke
 
B

Bobo

Guest
roko kaže:
tog se i ja bojim...ako ti je ova uz tijelo onda će i XXL biti uz tijelo... koja ti je veličina ona majica u kojoj si se slikao kraj traktora....


Ono je nesto ogromno... znas sto? Uzet cu neku majicu koja mi ok stoji slozit cu ju i izmjeriti sirinu, pa potrazi neku takvu, ili priblizno siroku ;)

Ne znam sto drugo da radim...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ok. riješeno...
nadam se da će idući tjedan biti gotovo...reći ću mu sutra za problem pa da vidim šta će on reći....

to bi bilo najbolje...daj odmah onda i dužinu majice izmjeri..od prednje kragne do kraja...
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Na meni izgleda upravo ovako:

Obrisan neispravan link.

Slikano je mobitelom, posto en znam gdje sam zametnuo fotoaparat, no obrati paznju na uokvireni dio... Po meni je sve ostalo OK, ali nekako bi mi bilo draze da je sira, iako ovo "prolazi" ;)


:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ja sam naručio 1XXL ali nema veze sto sam dobio 2 ali opet XL mi tijesno :mrgreen: i ja bih ti vratio Xl i uzeo bi XXL ili ako imas kakve sirokog kroja??
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
meni sve paše, i feel so sexy, ihaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D sve ču cure pobrat na sajmu :D :D :D ( nadam se ne sa sjetvospremačem po kojeg idem)

hvala roko :!:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sad sm tek došo , i čitah ove tri nove strane o majicama, ja sam sebi naručil M, (odnosno onu koja Roku najbolje paše pošto smo iste težine i visine), i meni je majica ok,(nemam trbuh uopće), jedino me malo smeta kaj je duga, sve ostalo ok.


Ove veče xl i xxl su za tatu i tetka, a oni nisu još probali budem javil kad probaju.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bogec i mario..ajde bar nekome da majica paše...uff...

:D :D :D dobar si, nema šta...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bobo daj mi pošalji mjere majice, idem danas u POUNJE u tvornicu da vidim koje veličine imaju...pošalji mi na mob. 091/7554-188
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bobo kaže:
Ha ha ha ha ha...

Zasto mislis tako?

Pa ono: meni mala, meni velika, meni uska, ja debel, ja mrsav, ja lijep, on debel, on mrsav pa onda kao dramatska pauza "Moramo razgovarati" pa onda opet ispocetka. I svako malo se pojavlju novi likovi kojima je ili prevelika ili premala. Bas je zabavno citati :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh