• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
roko kaže:
jeli ti XL mala? to mi je stric rekao da uzmem XL tj. da je zamjena za XXL... jebati ga.... uzet ću ja onda druge majice pa ti pošaljem kad to riješi

dali ti je dužina ok? ima jednu XXL u radnji i duža je za 2-3cm od XL ali širina je identična, tako da sam uzeo onda XL...

Duzina je super, samo me sirina brine... da je malko sira, ne bi skodlio... Nosit cu ju cijeli dan, pa cu vidjeti hoce li se istegnuti kojim slucajem... U protivnom ne znam sto i kako...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
a jebemu sve....
a ništa onda, ako ti ne bude pasala ja ću ti poslati onda XXL.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
i ja imam isti problem s XL...
dužina je dobra ali širina je malo knap :mrgreen:
može li se zamijenit za XXL.??
 
B

Bobo

Guest
Roko: Naoruzaj se XXL majicama i ponesi ih u Gudovac, jer kako vidim, da ovo s XL ne bu proslo samo tako...

@marko: A sta ces kad nas ima na pravim mijestima ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ne dali se može... MORA se zamijeniti.... ja sam zaje.o i gledat ću to riješiti....
 
B

Bobo

Guest
roko kaže:
ne dali se može... MORA se zamijeniti.... ja sam zaje.o i gledat ću to riješiti....

Svaka cast!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
E to su prave riječi.. :!:
na sajam češ donijet ili pošta opet?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
daj kad ste već tu... koliko vas steže u "struku" :D , jer izgleda da će i XXL biti malena, mjerio sam ih kod njega u radnji i samo je šira za tih sitnih par cm....
možda da probam vidjeti neki drugi model majice ali isto sa kragnom
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Pa skoro da mi je sve napeta ali ima malo lufta....
ako može daj ti XXL ali da ne bude jako duga samo da bude široka.. :p
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja sam sebi ostavio S...tako da nemam pojma kako ne valja...možda je takav kroj...jeba.i ga....

hoćete li moći izdržati u njima na sajmu... :D :D
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
malo mora biti napeta...moj kum stalno nosi "napeto"oko trbuha :) :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma ali ja bi tu majicu nosio a ne bi stajala pa bi htio da mi bude komotna..
 
B

Bobo

Guest
Na meni izgleda upravo ovako:

Obrisan neispravan link.

Slikano je mobitelom, posto en znam gdje sam zametnuo fotoaparat, no obrati paznju na uokvireni dio... Po meni je sve ostalo OK, ali nekako bi mi bilo draze da je sira, iako ovo "prolazi" ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
i kod mene je taj problem ali kad spustis ruke jos se bolje vidi ta izbočina :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nemojte se naljutiti ali majica je POLO tj. takvog je kroja i mora biti takva, poslat ću vam XXL i vjerujte mi samo je duža za max 3cm...

bobo..ja sam mislio da si ti malo deblji... pa nije to tako strašno... nego što vam kažu žene
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
e to je problem što je polo...
meni treba samo širaaa ako može kakva specijalna za mene :?: :mrgreen:

neoženjejn.. :lol:
 
B

Bobo

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
e to je problem što je polo...
meni treba samo širaaa ako može kakva specijalna za mene :?: :mrgreen:

neoženjejn.. :lol:

dabome...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh