• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
S

Sesva

Guest
e to isto je tak i kod mene !

Ajde strpite se svi do sutra pa cete vidjet mini supermana !!
 
B

Bobo

Guest
Jedva cekam sutra... Nesto mi govori da taj video uradak necemo vidjeti iducih tjedan dana ;)
 
S

Sesva

Guest
Bobo kaže:
Jedva cekam sutra... Nesto mi govori da taj video uradak necemo vidjeti iducih tjedan dana ;)

ja vas neke ljude ne kuzim , jel to ljubomora ili koji k... ????

Ak sam reko da cu snimit , snimit cu , btw. sliko sam onoga landinija kaj sam reko i stavio sam !
 
S

Sesva

Guest
e ljudi
Stvarno mi pijete mozak na slamcicu !!

dajte ajde nema svađe , strpite se do sutra i to je to !
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Imaš slabe ristove, kilažu koju dižeš bacaš na petu, nisi stabilan, mlad si i lud ;) To je sigurno :mrgreen: Ali pazi da ne bude pucanja, tvoji ristovi nisu za tvoju kilažu dovoljno jaki, a ne za dodatni teret skoro dvije tvoje težine...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Sesva kaže:
Bobo kaže:
Jedva cekam sutra... Nesto mi govori da taj video uradak necemo vidjeti iducih tjedan dana ;)

ja vas neke ljude ne kuzim , jel to ljubomora ili koji k... ????

Ak sam reko da cu snimit , snimit cu , btw. sliko sam onoga landinija kaj sam reko i stavio sam !

jel a dije landini?? :shock:
 
B

Bobo

Guest
NEGO...

Roko, kad ce ono majice ? ;) Moram prekinuti ove pizdarije i da vratim temu nazad na pravac, inace ode u off topic i ovo...
 
B

Bobo

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
pa rekao da do sajma budu.

Znam... ima gore smajlic koji namiguje...


Morao sam bilo sto napisati da se tema ne upropasti...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
:supz: :supz: :supz: :supz: ..
samo se nadam da če bit što prije :drinkers:
 
B

Bobo

Guest
Vecina komentarta koji nisu imale veze s ovom temom su obrisani. Da nisam iznad upozorio na OFF TOPIC, bili bi premjesteni, ali su ovako obrisani...

Nastavak obrisane teme mozete nastaviti Obrisan neispravan link.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
EKIPA...nisam mogao više izdržati...majice se sutra stavljaju na štikanje...Boga moleći u ponedjeljak se trpaju u poštu i HP expresom su kod vas u UTORAK i to do 12sati... :mrgreen: :mrgreen: :supz: :drinkers: :partyman: :prayer: :gitarist: :gitarist: da ne bi bilo :axe: :rolfer: :rolfer:
 
V

Vujo

Guest
bravo roko znači bu nekaj
nebudemo išli goli u gudovec :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Zivo se nadam da ce biti prije sajma u Gudovcu...

Za ostalo me nije briga ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ma mora to biti u utorak gotovo...imam ja dosta svojih majica u garderobi ali za tebe i Sesva...baš i ne i ne bih želio da tamo paradirate u mojim malim majicama do pupka...zato Poljoprivredne majice će biti i moraju biti gotove u ponedejljak... :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh