• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja svakako uzimam jednu M veličine, dok je gotova kaži mi da ti pošaljem podatke!!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
vješam strica za jaja......kaže da sad bere kruške, rekao sam mu da će me ekipa zadaviti ako to ne bude skoro.....uglavnom oni koji su poslali podatke, oni će uskoro dobiti majice....."USKORO" :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Roko, ja mislim da ti nisam poslao podatke još, uzet ću jednu majicu i pošaljem ti podatke na mail! :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pošaljite podatke, danas ću ići do njega pa da vidim kad planira za ZG otići po majice...ali do tada naručujem samo za onu ekipu koja mi je poslala podatke....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam ti prije nekoliko trenutaka poslao podatke na mail, za jednu majicu, vidjet češ poruku! :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ok, Roko, samo mi daj još reci koju bi veličinu uzeo za 60 kg i 180 cm, dali M ili L ????, S mi bude premala, a opet L možda prevelika!!! :scratch
 
M

mali seljak

Guest
tik tak tik tak gudovac se bliži ako neko bude gol do pasa onda sam to ja jer izgleda neću imat majice a žena mi neda kaže kupi si preko tog tvog foruma a šta sad
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dat ću ti svoju majicu..pa ću ja biti gol do pasa... :mrgreen: :mrgreen: sutra se ide po majice i kreće se u štikanje
 
M

mali seljak

Guest
znači tko bude u gudovcu gol do pasa taj je forumaš mislim da će to biti dobra fora
 
B

Bobo

Guest
mali seljak kaže:
znači tko bude u gudovcu gol do pasa taj je forumaš mislim da će to biti dobra fora


Ako ja budem gol do pasa, imat cemo sajam sami za sebe...

Sjeti se samo ovog lika ;) ;) ;)

[youtube:51r18dy0]5110hk9W71E[/youtube:51r18dy0]
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolleyess: :D :D jaako dobro...
nego daj ti meni reci koliko kg i koliko visine...može na privat :mrgreen: :mrgreen: gledao sam XL majice i jako su velike, meni je L kao XL,,,,tako da se dvoumim koje veličine da uzmem za vas prave poljoprivrednike...strina mi kaže da uzmem XL... :?: :?:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ok. ako majice dođu šta ranije, ja ću ih slikati pa da vidite koja je razlika...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh