• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Dobra fora... DOOOOBRA...

Moram naci nekoga tko tetovira :scratch
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
Dobra fora... DOOOOBRA...

Moram naci nekoga tko tetovira :scratch

imas u osijeku :) slicica sa 50mmx50mm 250 kuna tetoviranje..a slova pojma nemam :roll: :roll: :blackeye :blackeye
 
S

Sesva

Guest
di mogu kupit te majice i kolko kosta obicna forumska majica crna ??
 
S

Sesva

Guest
bi ali kaj je to moguce ???

pa vidio sam da je toetovaza slike 50mm x 50 mm cijena 250 kn zar ne , ako nisam u pravu daj ti to meni pojasni , jer bih htio uzet jednu obicnu ovu od poljoprivrednoga foruma i onda i jednu s black beautyem ak je moguce !!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Pa mislim da nije, tak smo odredili zbog toga jer bi svatko htio neki drugi znak tak da bi još bolje s tim zakomplicirali i poskupili majice.
 
S

Sesva

Guest
Pa zar nebi bilo najbolje da se naprave dvije ili tri vrste majica svih velicina i to je to ?

Izglasajte za tri razlicite majice i to je to ??

Zar nebi tako bilo dobro ?
 
B

Bobo

Guest
A svi smo odlucili kakve ce majice biti na kraju, tak da ono... ako hoces, ako neces ;)

Samo sad cekamo da se Roko javi, jer mene novac svrbi u dzepu ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pozdrav
ja za sada trenutno imam naručeno samo 10 komada majica i to od 4 čovjeka... zato molim sve vas da se što prije javite na moj mail kako bih mogao čovjeku reći koliko točno treba majica napraviti....
za one koji su naručili majice, mogao bih poslati možda i ovaj tjedan... malo je nezgodno jer su sada godišnji odmori ali biti će sigurno ovih dana
 
B

Bobo

Guest
Evo, i ja narucio 2 komada...

Cisto sumnjam da ce mi XXL biti premal ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
i ja narucio 1 komad XXL 8)
e roko moze jos jedan komad ako imas viska ali to nije sila ti prvo posli ovaj 1 komad..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
I meni može jedna M veličine, pošaljem ti podatke na mail!
 
M

mali seljak

Guest
ako ima xxxl ili makar xxl ja ću za početak dvije samo da skužim kako ti poslati adresu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Roko, el su veličine majica normalne, il su one kak se reko veče veličine???
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh