• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
oprostite... što se podataka tiče....nemam razloga nikome davati vaše podatke, osim ako vi to ne želite...
pitat ću za majicu za klince, nadam se da neće biti problem ako ne bude iste boje,,,,
 
B

Bobo

Guest
Mene nije briga da i nekom kazes kako se zovam i gdje zivim... tak mi svejedno...

Pol pozege je bar jednom culo za Bobu, tak da ono... nije me tesko pronac ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bobo...nema problema...sad znam kako ću te naći :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Google eatrh ima cijelo poglavlje posveceno meni i Zaku ;)

A ti si ona crna mrlja u požegi što ju vidim na ekranu... :scratch :blackeye
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bio sam kod rođe,,, obećao mi je da će sve majice biti gotove idući tjedan, ovaj petak ide po robu.....

majica veličine M je zapravo veličina L ....pa da se lakše orijentirate,,, kad on donese majice ja ću slikati sve veličine i stavim na stranicu i onda se može početi naručivati,,,,
veličine: S M L i XL ... a za prave ljude i XXL :mrgreen: pa vas sve molim da se onda strpite još tih par dana....

i biti će gotove prije zime :mrgreen: :mrgreen: :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je sve ok, ja bi jednu S jer bojim se da mi bude M velika.
Kaj ti sve treba na mail poslati od podataka????

Kolika bude konačna cijena????? :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
roko kaže:
majca je gotova...sad dajte komentare i druge prijedloge...kaže da su sitna slova naprijed i da se slabo vidi,,,biti će onako kako se svi zajedno dogovorimo....
ovo je veličina M ...visok sam 187cm i imam 90kg...pa se od prilike po tome ravnajte....meni je ova malo velika i uzet ću si veličinu S...probam ju kad dođe pa se opet slikam da vidite
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

traktor je malo drugačiji...a i slova...bolje se vidi kad je bijelo...

ovo je samo ogledni primjerak,,tako da ne uzimate ništa zdravo za gotovo :D
ode raditi pa se čujemo večeras..pozdrav


...POZDRAV; roko., MAJICE SU DOBRE., MORE I ZAME JEDNA ZA PROBU "S"., VISOK SAM; OKO 170., I TEŽAK SAM; OKO 90 KG., AKO BUDE DOBRA MAJICA NARUČIT ĆU JOŠ KU MAJICU., POŠALJI MI NA ADRESU; MLADEN VRANIĆ - KOVAČ, JEZERANE K.BR.61., - KOVAČI, 53262 JEZERANE.-,KAD PRIMIM MAJICU PUTEM POŠTE ONDA TI PLATIM...

...USPUT DA TE PITAM?., VIDIL SAM NA TVOM POZIRANJU MAJIC, LIPU "KRAVATU"., KO ZNA MOŽDA SMO MI I KOLEGE???

BOG I ČITAMO SE DOK MAJICE NE DOJDEDU!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nema problema....
ako misliš na onu kravatu desno,,,,bratova je....radi kao carinik,,,,, a ti ?? pozdd
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
MENA ZANIMA KOLIKO KOŠTAJU TE MAJICE, I KOLIKO JE SA DOSTAVOM, DO GRADIŠTA???
JEL IMA "L" VELIČINA, JA SAM VISOK 170, IMAM 65 KILA, AKO NEMA "L" MOŽE I JEDAN VEČI...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
kod mene....riknula mu glava koja štika majice...ono gdje stoje šivaće igle...rekao mi je da mu je čovjek iz servisa obećao doći ovaj tjedan,,,,kaže da sam mu i ja više dosadan :) :) :) :) i rekao je čim se stroj popravi da mi odmah štika majice......

inače...za sad je naručeno samo 7 komada........
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mrtva tišina...
ja misli da ču imati majicu na natjecanje orača ali ništa :cry: :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
mrtva tišina...
ja misli da ču imati majicu na natjecanje orača ali ništa :cry: :blackeye


a ja na more :) :) :blackeye :blackeye
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nadam se da će biti idući tjedan...trenutno sam ja zaposlen preko glave,,,sad kod mene kreće frezanje i berba lavande, destiliranje, sušenje...nisam išao u francusku na stručno putovanje baš zbog puno posla a malo vremena, molim vas sve za još malo malo vremena,,,, probat ću to riješiti idući tjedan....obećajem...
 
Z

zrine892

Guest
roko kaže:
nadam se da će biti idući tjedan...trenutno sam ja zaposlen preko glave,,,sad kod mene kreće frezanje i berba lavande, destiliranje, sušenje...nisam išao u francusku na stručno putovanje baš zbog puno posla a malo vremena, molim vas sve za još malo malo vremena,,,, probat ću to riješiti idući tjedan....obećajem...

požuri se dok nisu počeli tetovirati na leđima POLJOPRIVREDNI FORUM :) :) :mrgreen: onda si nadrapao :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh