• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dečki... ja samo čekam zeleno svijetlo da se krene u proizvodnju......

DALI MOŽE MAJICA KAO TAKVA (KAKO SAM SE SLIKAO) U IZRADU...ILI NE
A AKO NE..., ŠTA TREBA MIJENJATI...???!!!

majica u kojoj sam se slikao košta 70kn
 
Z

zrine892

Guest
ma majica je super...ne treba nikaki drugi traktor..dobar je taj stari...jer ako se primjer stavi neki JD onda ce se buniti,ako se stavi neki MF..opet ne valja..bitno ja da je majica ozbiljnog izgleda i da se vidi šta piše na njemu..jer ovo je ozbiljan forum :) :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Sto se mene tice, majica moze u proizvodnju, samo se bojim onog sto si rekao da su velicine malo smrdane, pa cekam da vidim kuma u majici, da se mogu orjentirati...

Majica sa slike je sasvim OK i nista joj ne fali. logo naprijed je dobre velicine, kao i onaj iza, boja mi se svidja, tak da ono... sto se mene tice, nema beda.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ok, i ja se slažem, majica je ok.
Samo čim prije.
Roko dal ima šanse da bude do pon gotova?
Ja sam 86 kg, 186 visine, po čemu je tebi m prevelika? Meni se čini taman, ja bi takvu kakva tebi odgovara.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
malo mi se čini dugačka....ništa drugo...
ja ću do njega otići sutra i nek uzima ostatak majici i neka počne sa štikanjem......

uhvatim kuma čim ovaj donese majice i slikam ga i stavim na stranicu...ok?

ZNAČI MOŽE SE U PROIZVODNJU........?????!!!!!

dali bi mogli da se meni javljate na moj e-mail i odmah napišete kliko majica želite i koje veličine,,,,+naravno vaše puno ime i prezime i adresa........ ja to spakiram fino u pošti i pošaljem vam i kad dobijete platite oštaru i to je to...???
...ako netko ima pametnijie prijedlog.....slušam
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
JA SE SLŽAEM.
S je kraći, al neće biti u tijelu premala?????
Daj brzo e-mail da prvi pošaljem :D :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Daj mi reci do kad bi to bilo, poslal sam ti e-mail. Dal sam prvi???? :D :D
Zar m neće u tijelu biti premala?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
roko kaže:
uuuu što je netko brzzzzz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znači prvi sam :D

Daj mi odgovori na pitanje , zar neće M biti premala u tijelu za tebe, a tako i za mene.???
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ma ja ti imam .... kako se ono stručno kaže.... ..... ee da... mali pivski trbuščić... (naglasak na mali):mrgreen: :mrgreen: majica kad se stavi u hlače biti će za +5....možda će se za toliko stisnuti nakon pranja,,,,biti će super,,,
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
OK, ja nemam trbuh, zasad :D

A dal bude do PON poslano?????????????' :?: :?: :?: :?: :?:
 
B

Bobo

Guest
Dakle, cim slike budu, da ja vidim na sta to lici na kumu, kupujem 2 komada 100%, samo ne znam koja velicina...

Inace je xxl
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mario...ako ništa drugo, ja ti spakiram ovu majicu što je kod mene i pošaljem ti ju....a druga kad bude...

mislim da neće biti XXL...definitivno je OGROMNA...prije XL...ali neću ništa obećati, čim majice dođu ja odmah hvatam kuma i slikam ga...
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ako cemo tako, i ja sam DEFINITIVNO OGROMAN ;) 8)

Uglavnom, nekako sam skeptican u vezi XL majica.

Vidjet cemo na kumu, pa cu se lakse odluciti ;) Svakako ga slikaj iz profila. Lice me ne zanima, samo "pivsi" stomak ;)
 
A

Alen

Guest
Zašto mene nitko nedoživljava sa pitanjem za majice za sina?????

I roko jel garantiraš tajnost podataka koje ti pošaljemo?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Alen kaže:
Zašto mene nitko nedoživljava sa pitanjem za majice za sina?????

I roko jel garantiraš tajnost podataka koje ti pošaljemo?

Pa vidiš da sam ga ja 5 put pital isto pitanje :D :D :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh