• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
moram i ja prvo probati pa da se znate onda ravnati po meni....zaletit ću se do njega popodne,,,,nadam se da ću ih večeras staviti na web....još ćemo se čuti...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dečki,,,majce su stigle ali zbog ne planiranih obveza(vanredni nadzor lovišta-krivolov) nisam stigao slikati majce,,,zvao sam rođu i on kaže da je uzeo malo kvalitetnije i tamno plave....o veličinama mi kaže da su jako velik tj. uzeo je veličine S M i L...kaže da je meni taman ova S (a ja nosim L ili čak i XL)....ako nekome ne bude pasala veličina,,naručiti će veće... ja sam danas gledao takvu majcu ali samo žute boje i bila je XL...definitivno je ogromna...čak je i mome prijatelju prevelika (dečec ima 130 kg i 185visine)....sutra neću stići ništa odraditi jer vozim od 6 u jutro do 13 sati pa letim za ZG i onda u Bednju na predavanje....
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
hold on a second, a kaj z menom :?:
ak je za roku veličina S taman, kaj da ja uzmem, meni je sve veliko onda :shock: daj nađi par komada manjih , neke dječje majice :shock: za djecu do 5 godina :shock: il se moram pod hitno udebljat jer ču majicu izgubit putem.
plačanje pouzečem je ok :!:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nema šta pravi poljoprivrednici... nemojte to smatrati problemom....smatrajte riješeno...majce će biti u svim veličinama,,,,,,,,slikat ću se sa svim majcama pa da vidite onda....i male i velike...da se može bolje usporediti..
 
B

Bobo

Guest
Daj uslikaj i kolegu, jer mi je po gabaritima vrlo slican, stovise konkurentan ;) pa bih volio vidjeti kak to igleda na normalnom slavoncu ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
BOGEC
Na tebi će majica uzgledat kao haljina :D :lol: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ak to sve bude napravljeno, što mi se sviđa i ak cjena nebude prevelika ja bi uzel 2 majice, jednu S i jednu M, ako veli roko da su tak jako velike veličine.
Imam 178 cm i negde oko 67 kg!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
zaja kaže:
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

došle su probne majice, uzeo je 5 komada... polo majca sa štikanjem košta 69kn...
naprijed ide prva slika, samo bez zelene popune i pisat će sve u jednom redu (Poljoprivredni forum), a ispod malo većim slovima(nego što je napisano sad na slici) web stranica, slika traktora ide pokraj slova tj. kako sad stoji ali samo malo više gore........ako je kao na slici gore ištikano, jako se slabo vidi pročitati,,,prednje štikanje ima 9.000 uboda...
na leđa ide ova druga slika, isto bez zelene popune i ide skoro cijelom širinom preko leđa,,,,ima 16.000 uboda...
cijena je kao što sam napisao 69kn(70) i to bez PDV-a... nadam se da će za koji dan biti gotov ogledni primjerak i ako se složite...majice kreću u proizvodnju..da budem iskren, dosta košta ali majca je stvarno kvalitetna i dobra. čim ištika ja ju slikam i stavljam na stranicu
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Nije to skupo, cijena je više nego ok za solidnu pamučnu majicu i štepanje... samo naprijed. ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
samo daj cim prije.
Htio bi kad bi barem do 25 bile gotove, tak da ju nosim kad bude natjecanje u baliranju.
 
Z

zrine892

Guest
evo ja uzimam xxxl ako bude te veličine..visoko sam 186 cm..a imam 105 kg...molim dva komada :) :mrgreen: :mrgreen: :blackeye
 
A

Alen

Guest
Postoji li mogučnost izrade manjih (dječjih) majica? Za djecu naših članova?

zrine892 kaže:
visoko sam 186 cm..a imam 105 kg...

E moj zrinko.....stvarno si visoko.... :twisted:

zrine892 kaže:
evo ja uzimam xxxl ako bude te veličine..visoko sam 186 cm..a imam 105 kg...molim dva komada :) :mrgreen: :mrgreen: :blackeye
I tko kaže da je poljoprivrednicima teško....svi tražimo xxxl veličinu... Al volimo papat!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
majca je gotova...sad dajte komentare i druge prijedloge...kaže da su sitna slova naprijed i da se slabo vidi,,,biti će onako kako se svi zajedno dogovorimo....
ovo je veličina M ...visok sam 187cm i imam 90kg...pa se od prilike po tome ravnajte....meni je ova malo velika i uzet ću si veličinu S...probam ju kad dođe pa se opet slikam da vidite
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

traktor je malo drugačiji...a i slova...bolje se vidi kad je bijelo...

ovo je samo ogledni primjerak,,tako da ne uzimate ništa zdravo za gotovo :D
ode raditi pa se čujemo večeras..pozdrav
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh