• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
zaja
super je,,sto se mene tiće može samo to, 8)
kad bi stavljali svaki svoj traktor to bi bilo pooosla?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
nije losa ideja da svaki ima svoj traktor ali trebalo bi sliku smanjiti i vec se ne bi vidla jako lijepo..
ali ljudi samo dajte da taj projekt krene u tiskanje.. :| 8)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
marko hurlimann xa86nije losa ideja da svaki ima svoj traktor ali trebalo bi sliku smanjiti i vec se ne bi vidla jako lijepo..

upravo to,

marko hurlimann xa86 kaže:
ali ljudi samo dajte da taj projekt krene u tiskanje..

biti će valjda do žetve :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
hah kod nas zetva jecmena pocinje za 1-2tjedna...znaci bit ce malo knap :mrgreen: :lol:
valda do siliranja kukuruza bude ili do početka škole da mao raklamiram najbolji forum.... :mrgreen: :idea:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
hehe, onda nam neće trebat kratke :mrgreen: :blackeye

mislim da se u 2 tjedna to može sve riješit? :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
neznam zasto tako kompliciraju...zaja je stvarno dao dobru majicu i vec smo mogli krenuti sa stampanjem.....
i ako se rijesi za 2tjedna jos bolje,..uzimam dvije.jednu za žetvu :lol: i jednu za školu ;)
 
B

Bobo

Guest
Zajina majica je ZAKON... nikakve slike po majicama, jer to izgleda krajnje neozbiljno i djetinjasto.

Dakle, naprijed mali logo foruma i na ledjima veliki, te negdje nick (ili rukav, ili ledja tak svejedno)...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
zaja kaže:
Ja sam mislio nešto u ovom stilu (predpostavio sam tamno plavu majicu), ovo bi moglo na prednju stranu ili rukav:
Obrisan neispravan link.

A ovo bi moglo na zadnju stranu:
Obrisan neispravan link.

ovako...prva slika ide naprijed na desnu stranu, i veličine je kutije cigareta....donja slika ide na leđa i biti će nešto veća nego što je sad vidite...tu se javlja mali problem,,,ako se štika i ova zelena podloga, biti će preko 50.000 uboda a samo bi to koštalo 50kn...pa me rođo savjetovao da se samo ištika tekst i oko teksta ovaj mali bijeli obrub...slova teksta bi bila kako i izgledaju...nick bi išao dali na desni rukav ili lijevi,,,,
sutra ide po tamno plave polo majce, a ovo će ubaciti u program i javiti mi sutra koiko će to točno koštati.....
 
B

Bobo

Guest
A sta mislite, zar ne bi bilo jednostavnije da se majice prave bez nickova, jer bas TX i ja mozgamo o tome... zamisli da ti na majici pise puknuti, ili TOMO VINKOVIC, ili jd4755...

Donekle nickovi poput mojeg i prolaze, ali ovi kojekakvi internetski... malo je to "prenategnuto"...

A da ni ne pricam o jednostavnosti izrade takvih majica... ponudite ih u standardnim "poljoprivrednim" velicinama (XXL, XXXL, XXXXL) i to je to, a sad da mucimo covjeka da ih pravi posebno za svakoga... mislim da nema smisla.

A i treci razlog je ujedno i najbitniji... Bilo bi jeftinije, jer manje komplikacija=manja cijena.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
Moram priznati da meni uopće nije jasno čemu nickovi na majci.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,936
roko kaže:
ovako...prva slika ide naprijed na desnu stranu, i veličine je kutije cigareta....donja slika ide na leđa i biti će nešto veća nego što je sad vidite...tu se javlja mali problem,,,ako se štika i ova zelena podloga, biti će preko 50.000 uboda a samo bi to koštalo 50kn...pa me rođo savjetovao da se samo ištika tekst i oko teksta ovaj mali bijeli obrub...slova teksta bi bila kako i izgledaju...nick bi išao dali na desni rukav ili lijevi,,,,
sutra ide po tamno plave polo majce, a ovo će ubaciti u program i javiti mi sutra koiko će to točno koštati.....

Meni se to čini ok prijedlog, probao sam i bez ove zelene podloge i izgleda sasvim ok.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,276
Bobo kaže:
A da ni ne pricam o jednostavnosti izrade takvih majica... ponudite ih u standardnim "poljoprivrednim" velicinama (XXL, XXXL, XXXXL) i to je to, a sad da mucimo covjeka da ih pravi posebno za svakoga... mislim da nema smisla.

hold on a second :shock: :shock: pa ja trebam veličinu M ,pa nebum valjd izgledo u majici stvarno ko bogec :lol: ;) da mi visi do koljena.
ja imam 70kg i 170cm visine, baš i nisam po vašim gabaritima, a kaj ču kad sam bogec :!:

e ovako nek bude bez nicka, i u svim veličinama od m do king size xxxxwwwwyyyylllllll, tak da ko želi naknadno naručit da mu se može dostavit, možda netko i od novih budučih članova če to željet, tak da nek bu jednak izgleda u svim veličinama.
znači ja trebam M.
tehnički dio nek rješi majstor kaj bi bilo prihvatljivo po cijeni a da bude ljepo ipak ja bum i na svatove u toj majici hodao :D :lol: 8)
i da ipak je vez ljepši od naljepnica i trajan je ko i majica :D
 
Z

zrine892

Guest
ma nema veze...majica je super..bitno je da se vidi ono glavno :) nema veze koji traktor ili kombajn..bitno je da se zna da smo članovi :)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
znači dečki i cure.....sce ostaje isto kao i u prijašnjem dogovoru...mala slika foruma naprijed kod herca a forum i wb stranica iza, bez internetskih imena.....

majce su dosta velike, ja ću danas do njega kad doveze ja ću slikati koju.....svijetlo plave su isto jako dobre...ja sam mu rekao tamno plave...

ja kad stavim sliku onda ćemo se dogovoriti tko želi koju veličinu i koliko komada,,,,visok sam 186 i laganih 92kg...pa se malo ravnajte prema tome...(mislim na S; M; L; XL; XXL; XXXL,,,,itd.)

dali ću to slati poštom sa pouzećem,,,,pa kad dobijete mejce onda platite, po meni bi to bilo najbolje...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
:D roko
Ja sam 186cm 86kg, znaci za mene ti odredi, nemoj preveliku, ali ni premalu

Koja od ovih tebi paše?
S; M; L; XL; XXL; XXXL
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
Može i meni jedna majica.
Visok sam 181 cm, tezina 88 kg, pa mi nađite majicu po mjeri. ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh