• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Naravno da nista od toga...

Cim sam vidio tko je sve upleten, znao sam od prvog dana da nista od toga, pa se zato nisam niti javljao za svoj primjerak...

Steta...
 
T

trpavac

Guest
Bobo kaže:
Naravno da nista od toga...

Cim sam vidio tko je sve upleten, znao sam od prvog dana da nista od toga, pa se zato nisam niti javljao za svoj primjerak...

Steta...
Nemoj Bobo da govoriš protiv našeg divnog moderatora.... znaš što se desi kada se netko okomi na swizca....odma se pojavi njegov ljubimac mario i dijeli banove............................................
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
zasto ne...taj post za majice je vec tu 2-3mjeseca a jos samo vela da budu majice ali vidim da mlate prznu slamu :D ...ako je tak gledano nikad nece biti...a zbog toka da netko veli tko je sve upleten ne bi se smjeli dijeliti banovi... :twisted: :evil:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja ću napraviti majce....polo majca sa kragnom (po meni najbolje tamno plava) i sad dali hoćete štikano ili naljepljeno...isto onako da piše kao i na onoj majci....sa web stranicom i logom...
ako netko zna o kojoj se koičini majci radi neka napiše, ja ću danas kod strininog brata to ići dogovoriti....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kontaktiral sam SWISCHA , i on se slaže s tim da ROKO napravi majice.
Naime svizach ima pune ruke posla, zato ne stigne.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
A koji logo imate namjeru staviti na majice?
Ne valjda neki od ova dva?
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja neznam,
zaja
Ovi ti se ne sviđaju?
Ak imaš kakvu ideju onda predloži. :D
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Treba ga pojednostaviti, previše je sjena i bevela i ovaj traktor u pozadini, to neće dobro izgledati na majicama....čekaj da pokušam nešto napraviti pa cu staviti ovdje...za pola sata.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bio sam kod njega i rekao mi je da polo majca i štikanje ne bi smjelo koštati preko 50 kn...e sa sve zavisi što će biti na tisku, tj. koiko slova i koje veličine i koji logo...ja sam pokazivao ovo što ima na forumu u zaglavlju i web adresa +nick od svakog člana-ako se slažete(ako ja uzmem majcu meni ide roko, mariu -mario. itd...)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Slažem se s ovim za nick, al ja bi i neku sliku od traktora.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
nick je ok ali traktor ili koji priključak bi dobro dosao.. 8)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ok..daj stavite koju sliku traktora da vidimo kako će izgledati,,,samo nemojte da ima previše boja i da bude baš slika,,najbolje bi bile samo konture slike,,,tipa ovoga traktora gore desno....može on napraviti i kompletnu sliku samo to onda nije 25kn štikanje,,,, stavite slikice ako imate pa ćemo se dogovoriti...ok.?!
 
B

Bobo

Guest
Ak vec prihvacate prijedloge, da bude majica na kojoj na prsima malim slovima imamo napisano "WWW.POLJOPRIVREDNI-FORUM.COM" i kraj toga (ili ispod) ovaj traktor sa zaglavlja, sto nam takodjer moze postati i sluzbeni LOGO.

Na ledjima vecim slovima (Citko iz daleka) "WWW.POLJOPRIVREDNI-FORUM.COM" i ispod toga nick...


Ne treba tu izmisljati nista sa kvalitetnim slikama, jer kao prvo, kostat ce puno, kao drugo, nece se SIGURNO dobro vidjeti... Postoje one naljepnice koje se peglom zaljepe na majicu, a tek je to nekvalitetno... 2-3 pranja i gotovo...


Dakle, ovo moje bi islo npr. na neku svijetliju majicu, nekim tamnijim koncem, i to je to...


A sad kako vi hocete, iako mi se cini da ni od ovog pokusaja nece biti nista...

ZIVI BILI PA VIDJELI!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ima svijetlo pave majce,,,,jako bi dobro došlo pisano sa zelenom bojom...tj. baš ovako kako piše na zaglavlju foruma...

:mrgreen: bili živi pa vidli :mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh