• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pojma nemam, možda ak napravi dvije za probu, i ako SWIZACH dodje u Gudovac s njima pa da tamo isprobamo, što mislite?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mislim da je to najbolje, što će mi majca ako je prevelika ili još gore premala....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
AJDE JAVITE SE SVI ZAINTERESIRANI ZA MAJICE I SVI ZAINTERESIRANI ZA REKLAMIRANJE.
 
V

Vujo

Guest
mario kaže:
AJDE JAVITE SE SVI ZAINTERESIRANI ZA MAJICE I SVI ZAINTERESIRANI ZA REKLAMIRANJE.
donesi majce u Gudovac i riješena stvar možda u subotu
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa trebalo bi pitati neke firme,da ne navodim sada,bilo bi dobro da na gudovcu probamo dogovoriti nešto s njima??
 
V

Vujo

Guest
ubaci još znak od jonija na leđa pa kolko dođe da dođe he he !!!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Vujo kaže:
ubaci još znak od jonija na leđa pa kolko dođe da dođe he he !!!

novocomerce nije zainteresiran, jedino ak bi samo ti htio taj znak onda može, ali to se trebaš sa SWISCEM dogovorit.
 
V

Vujo

Guest
ma ja to samo predlažem ali bilo bi fora a kaj se tiče mene uzimam !!!
ili STHILL ili IMT
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja ču uzet jednu, znači dobim logo foruma na njoj.
a kaj to sa reklamama npr traktora, kak to bu išlo, el to koja firma sponzorira il si sami platimo još koji logo po želji :?: :?: :?:
a kak da uplatimo tu majicu, jel teško čemo se pohvatat na sajmu, ja nisam siguran točno kad ču ić niti u koliko sati jer imam na sajmu puno posla, i dogovorene stvari sa trgovcima pa to moram sve sredit
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
bogec kaže:
ja ču uzet jednu, znači dobim logo foruma na njoj.
a kaj to sa reklamama npr traktora, kak to bu išlo, el to koja firma sponzorira il si sami platimo još koji logo po želji :?: :?: :?:
a kak da uplatimo tu majicu, jel teško čemo se pohvatat na sajmu, ja nisam siguran točno kad ču ić niti u koliko sati jer imam na sajmu puno posla, i dogovorene stvari sa trgovcima pa to moram sve sredit


Logo foruma dobiš.
Ja bi htio da neka firma reklamira svoju firmu preko ovih majica, te da onda i financira majice.
A što se tiče loga po želji to se trebate obratit swischu.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
i ja bi jednu, :mrgreen: ,, 182cm 82kg
swizach msn ili nesto? mario ti?
 
S

summerbreeze

Guest
mislim da bi mogli imati problema kod izrade logotipa... gore bi išao sitotisak ili uvez?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
ako bi iso uvez onda bi logo morao biti daleko jednostavniji, ovaj na sitotisak ide bez problema,,,,ovo je možda ljepse ali je sitotisak dalekooooo kvalitetnije i dugotrajnije rjesenje... :roll:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ima od moje strine brat sitotisak, tisak, štikanje,,,,sve živo,,,trebao bih znati samo izgled loga, da vidi u stroju koliko koliko ima uboda i koliko bi to koštalo...čisto informativno...
 
F

Fleki

Guest
Daj mi reci kolika bi cijena bila po komadu za XXXL ili XXL ? (Možda je bilo ali previše konzumiranih PAN-a mogu čovjeku pokvariti vid :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: )
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Sad ništa neznamo....kak platit? kome? da li će se radit ako nebude nitko sufinancirao? ja bi M veličinu ??? :?:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
OVAKO: Poslje uskrsa cu dobiti 2 probne majce,poslikat cu ih i metniti fotografije na forum,ona ce svako napisati na forum ili poslati na PM veličinu i količinu majca,nadalje kada ih naručim (ako vam bude stimala cjena) svako ce određeni iznos uplatit na tekući račun u ERSTE banci,a potvrdu o uplati uslikati ili skenirati i dici na forum, kada majce budu gotove svakome se salju na kucnu adresu PREPORUĆENO!


dali se slazete??
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh