• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ode pod tuš...dajte prijedloge da mu to sutra odnesem pa da vidimo kako će izgledati i koliko će to na kraju koštati....ima mogućnost i tiska na kape-šilterice....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
nešto ovako? :scratch

aaa.png
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Ja sam mislio nešto u ovom stilu (predpostavio sam tamno plavu majicu), ovo bi moglo na prednju stranu ili rukav:
Obrisan neispravan link.

A ovo bi moglo na zadnju stranu:
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Zaja, svidja mi se takvo nesto, samo mislim da bi trebaoi nick negdje pisati na majici... mislio sam na ledjima?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
a kaj velite logo napred oko srca i na leđima , a nick na rukavima, eto predlog
ako bu zgodno bum više komada uzeo, nek se nađe za sve prigode :D
boja tamno plava je ok , ali to ovisi kaj roko ima i kaj može nabavit :D
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
bogec kaže:
a kaj velite logo napred oko srca i na leđima , a nick na rukavima, eto predlog
ako bu zgodno bum više komada uzeo, nek se nađe za sve prigode :D
boja tamno plava je ok , ali to ovisi kaj roko ima i kaj može nabavit :D

Ak vec treba nick onda najbolje na rukavu. Ova plava boja je samo primjer(vidiš da sam simulirao i texturu ;) ), može se prilagodit bilo kojoj boji.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zaja kaže:
Ak vec treba nisk onda najbolje na rukavu. Ova plava boja je samo primjer(vidiš da sam simulirao i texturu ;) ), može se prilagodit bilo kojoj boji.

o pa ti si šnajderca postao :lol: el šivaš i vilerove goblene :lol: šala mala naravno
sviđa mi se tamno plava mustra i lijepo izgleda zelena u skladu sa plavom, zaja dobar predlog :D
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Evo primjer na običnoj majci:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
da to je to, ljepo tamno plave majice nek budu s kragnom, ovakvi logo, i nick bijeli samo slova na rukavima, jer ako bumo komplicirali sa svakakvim kerefekama bumo sve zakomplicirali, naravno finese prepustimo da roko riješi jer zna kaj se može napravit
 
Z

zrine892

Guest
Obrisan neispravan link.

ovakav mi se sviđa...to da je staviti na leđa??
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
zrine892 kaže:
ovakav mi se sviđa...to da je staviti na leđa??

Može.
 
G

GROF

Guest
...DRAGI MOJI FORUMAŠI!!! BOG!

EVO PREDLOGA I ODMENE., BILO BI DOBRO DA JE MAJICA ZELENE BOJE KO TRAVA., JER U PITANJU JE POLJOPRIVREDA., SVAKAKO POLO MAJICA., SA ISTAKNUTIM ZNAKOM POLJOPRIVREDNIM-FORUMOM., /KAKO JE GORI NAVEDENO NA OVOM NAŠEM POLJOPRIVREDNOM - FORUMU/., SVAKAKO BI BILO DOBRO DA SVAKA MAJICA IMA SVOJ LOGO FORUMAŠA., NPR. "GROF"., I NARAVNO JOŠ JEDAN PREDLOG; ZA LJUDE SA PRAVIM MAKINAMI TREBALO BI NABACIT NEGDI NA MAJICI PRAVU PILU., A SA NAŠIM "IGRAČKAMI"., POPUT TOMICE VINKOVIĆA., NEKU MALU "PILICU"., OĆU PISAT TAKO DA SE SVAKO PREPOZNA PO MACIJI KAKOV OTPRILIKE IMA STROJ..., A PO TOME SE VIDI JE LI PROFESIONALNI POLJOPRIVREDNIK ILI SAMO HOBI - NAPISAL SAM SAMO PRIMJER., NEMOJTE SE LJUTIT..., I SVAKAKO, OVE BI NAM MAJICE DOBRO DOŠLE NA OKUPLJANJU PO SAJMOVIMA RADI BOLJEG PREPOZNAVANJA I UPOZNAVANJA...

BOG I FALA., ČEKAM MAJICU! ...SRETNO I SVAKA VAM ČAST NA IDEJI ZA MAJICU...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
meni je zajina ideja jako dobra...
a slika traktora bi dobro dosla jedino da nista ne pise mna njoj nego samo P-F..tgovorim o zrinetovoj sliki..
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja sam za ideju od zaje i bogeca.... znači kod srca logo foruma, također na leđima logo a na desnom rukavu nick korisnika...

samo još jedno pitanje dečki i cure.... ŠTIKANJE ili NALJEPNICA...po meni štikanje jer je postojanije i puno je ljepše za vidjeti na polo majci....

ja to danas nosim kod rođe pa da vidimo koliko će koštati...pitat ću za štikanje...

čujemo se....

dali netko zna o kojoj se količini majci radi...da sad ne listam po stranicama... kad bude ogledni primjerak gotov, ja ću se slikati (ako nađem kakvu curu)... i stavim je na net,,,pa da se vide i veličine...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ja zelim dvije majice, ak ide nick onda treba tocno znati koliko tko zeli.

I htio bi da se ubaci jedna slika traktora, moze i obicna, s prednje strane.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh