• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Gledaj ovako...

Tezinom se krecem oko 130kg uvijek, nekad manje, nekad vise, ovosi koliko se nasminkam... Visina je 178, ak ne nosim visoke pete ;) obujam struka mi brat mjeri stopericom, tako da trci oko mene. Ako nosim steznik, skinem mu par sekundi s vremena ;)

Primjetit cete da na slici ne nosim grudnjak ;)
Obrisan neispravan link.

Uglavnom, nekako sumnjam da ce mi XXL biti mala majica :scratch

Da cujem vasa misljenja?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mislim da če ti biti dobra jer sam i ja blizu tebe 100kg immam :mrgreen:
i xxl mi je dobra aroko kaže da su veličine za jedan broj veče tak da bi bila dobra ali možeš uzet i xxxl.. :p
 
B

Bobo

Guest
Nekako ne vjerujem, dok ne vidim koliko je velika ta njegova XXL majica... Sumnjam da je za mene XL, jer kako vidis da me ima... Da sam zensko, pa da majica mora biti pripijena uz tjelo i da se vidi pupak, onda OK, ali posto nisam...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ma Bobo za tebe onda XXL :mrgreen: :mrgreen: sad mi je jasno što bi ti sa janjetom :mrgreen: :mrgreen:
 
S

Sesva

Guest
Bobo kaže:
Gledaj ovako...

Tezinom se krecem oko 130kg uvijek, nekad manje, nekad vise, ovosi koliko se nasminkam... Visina je 178, ak ne nosim visoke pete ;) obujam struka mi brat mjeri stopericom, tako da trci oko mene. Ako nosim steznik, skinem mu par sekundi s vremena ;)

Primjetit cete da na slici ne nosim grudnjak ;)
Obrisan neispravan link.

Uglavnom, nekako sumnjam da ce mi XXL biti mala majica :scratch

Da cujem vasa misljenja?

HEehehe svi ste vi tu , ali ja i Bobo smo teškaši , ja imam 132 kg i visok sam 183-184, i moram priznat da sam prava mrgetina !!!


Oce me ko vidjet ???
Meni b bilo dosta XXL , ali slobodno moze i XXXL ako postoji heheheh !
 
B

Bobo

Guest
Sesva kaže:
HEehehe svi ste vi tu , ali ja i Bobo smo teškaši , ja imam 132 kg i visok sam 183-184, i moram priznat da sam prava mrgetina !!!


Oce me ko vidjet ???
Meni b bilo dosta XXL , ali slobodno moze i XXXL ako postoji heheheh !


Daj da i to vidimo, MOLIM te ;) Ako zelis pokrij si lice, ali ja se cega nemam stidjeti, pa nisam ;)
 
S

Sesva

Guest
Cekaj budem poslije , nemam se ni ja cega stidjeti !!

Evo doso sma iz vinograda , idem se sad slikat van !
 
S

Sesva

Guest
Evo gospon Bobo !!
Malo mi se spava ehhehe , i jel imam 132 kile i 183 cm ???

AKo mi nevjerujete idem se vagat i snimat i mjerit !

A jedan dan cu vam izvest glupost s utezima od trakotra , i pokazat kak sam jak , mislim ocu rec da mi je tek 16 godina a mogu dic oko 250 kila bez problema !!

Ima koja cura na forumu da mi posudi grudnjak ????


Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
uhvati na 539 sa kabinom i sa blatobranom točka lijevog ili desnog kojeg zelis i digni tu jednu stranu pa mi se javi...;)
 
S

Sesva

Guest
cekaj a jel ti oces da ti snimim video dizem utege od traktora
tih 240 kila !

Oces da snimim ili ne ???
 
B

Bobo

Guest
Dignes ti 240 vragova!

Vrecu od 50 kg gnojiva se mozes s njom igrat kao i ja, ali s ovih 240 si pretjero i to JAKO...

Zrine, ona fora sa 539, probao sam i ja i nije topce tesko. Teba izmjeriti kolika je to tezina kad se tako "prevrce" traktor. U pocetku ti nisam vjerovao, onda sam vidio da je u potpunosti moguce...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
hhehe malo mi se spava pa mi dobro dođu priče za laku noč :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
digneš ti samo če i tvoja kičma dič tebe :mrgreen: :mrgreen:
s 50 kg se možda hrvaš ko moj hurli s rotobranom 3m :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
SESVA, SEREŠ!!!!!!
Za kilažu i visinu ti vjerujem , ali za 250 kg ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
S

Sesva

Guest
decki gledajte ja cu snimit pa cete vi vidjet , mogao bih odmah sutra ali nemam nigdje sipke dovoljne da mi stane gore 6 utega sa zadnjih kotaca , ali 4 stanu na knap , ali imam jednu ideu , imam jednu suplju cjev ima debelo meso , unutra cu s jedne i druge strane gurnut šipke i dosta je široko , krenut cxu s 40 kila jednom rukom , 80 jednom, 120 dvije , 160 dvije 200 dvije 240 dvije ,dalje necu jer neznam kolko je dalje tesko !!

To se zove deadlift , i vidjet cete sve , vise je stvar u nogama nego u rukama a pogledajte mi noge , aduti , ispod malo špekeca na nogama se kriju veliki misici vjerujte mi na rijec !
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
pa i ja imam debele noge i tako kako, ali kad upnem to je sve tvrdo!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh