• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Vujo kaže:
svi sretni ko mala djeca :lol: :lol: :lol:
:D :D :gitarist: :gitarist: :partyman: :partyman: :drinkers: :drinkers:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
vujo...može tebi S...ja sam je probavao i ja ću sebi uzeti tu veličinu, vidio si me koliki sam...jel može :?:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
majice su polsane.KONAČNO. ja sam poslao sa pouzećem tj. vi plaćate troškove poštarine koji su oko 40kn a cijena poštanske kutije je 10.50 koju sam morao uračunati u cijenu majice...nadam se da je ok.?!

MAJICE SU SUTRA DO 11 SATI KOD VAS....TAKO MI JE REKLA ŽENA U POŠTI...
 
V

Vujo

Guest
roko kaže:
vujo...može tebi S...ja sam je probavao i ja ću sebi uzeti tu veličinu, vidio si me koliki sam...jel može :?:
ma može samo daj :lol: :lol: :lol:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
1 majica je 70kn... poštarina i kutija su 50kn. poslani+o je ukupno 9 paketa poštom..
 
M

mali seljak

Guest
ostavio sam ženi 200 kn ako bude više ubiti će me naručio sam 2 kom valjda si poslao obe u istoj kutiji
 
B

Bobo

Guest
mali seljak kaže:
ostavio sam ženi 200 kn ako bude više ubiti će me naručio sam 2 kom valjda si poslao obe u istoj kutiji

@Roko: I ja sam narucio dvije, ako bude preko 200 Kn izbacim te s foruma naglavacke ;) :lol:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
2majice su 150,50kn..eto ostaje vam i za ćevape na sajmu..... :mrgreen: :mrgreen: a bome i pivkaru
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Roko, koju si veličinu meni poslao????, jel M ili S???, i jesi li mi uopće poslao???? :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
majicu ču dobit to je sad sigurno, ali da li mi bolje paše uz obrijanu glavu ili zapušteni bradati look e to me sad muči, sad neću moči spavat od brige :shock:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
svi koji su poslali svoje podatke tim ljudima sam i poslao majice...

jedan ispravak koji se tiče cijene...... poštarina je 40kn jer sam poslao sa HP EXPRESOM i to je skuplje, imao sam sa običnom poštom neugodnih iskustava pa sad šaljem ovom opcijom...
 
B

Bobo

Guest
Moje su upravo stigle, i platio sam 2 komada 201.60Kn...

Sve bi bilo u redu da su XXL, a ne XL, posto mi je xl nekako "omalen"...

Sad pregledavam privatnu postu da vidim jesam li narucio XL ili XXL... Ako mi nisi poslao naruceno, imas u gudovac donijeti pravu robu ;)

Kao sto sam i mislio, narucio sam XXL... Roko, sto cemo i kako cemo rijesiti taj (u nedostatku bolje rijeci) problem?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
jeli ti XL mala? to mi je stric rekao da uzmem XL tj. da je zamjena za XXL... jebati ga.... uzet ću ja onda druge majice pa ti pošaljem kad to riješi

dali ti je dužina ok? ima jednu XXL u radnji i duža je za 2-3cm od XL ali širina je identična, tako da sam uzeo onda XL...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
daj ju probaj obući...
ja sam probavao XL i dođe mi do pola bedara...i kum je bio na testiranju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh