• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
sad sam i ja probavao svoju S i isto malo mi se vidi šlauf...

mislim da je MARIO uzeo jednu XXL i XL..bilo bi najbolje da on proba i da vidi dali ima kakve veće razlike, tako da vam znam onda poslati XXL ili neki drugi model... vjerovatno bez kragne jer polo majice su drugačije...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
idem kod strica da vidim kakvih modela još ima, ali čisto sumnjam da će biti ovaj tjedan...

daj mi samo izmejrite koliko je široka XL majica kad je ravna tj. kad je na podu. Jer po slikama od BOBE vama će trebati šira za min.5-10cm....jel tako nekako
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma da ali ja bi htio jos malo vecu i komotniju jer kad ruke spustim nije tako malo se vide izbočine :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Kad sam pred staru izasao u majici prva reakcija je bila: "Premala ti je..." Tak da ono... ne mala, vec PRE mala ;)

Marko kao moderator i ja kao admin cemo imati neke specijalne "HEAVY WEIGHT" majice, posto nam ove "zenske" ne pasu ;) 8)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dogovoreno,uzimam onda XXL...ako bude i koja jača veličina jel može?!
vi te majice onda ponesite na sajam da ih uzmem, možda ih netko od članova bude htio uzeti....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Bobo kaže:
Kad sam pred staru izasao u majici prva reakcija je bila: "Premala ti je..." Tak da ono... ne mala, vec PRE mala ;)

Marko kao moderator i ja kao admin cemo imati neke specijalne "HEAVY WEIGHT" majice, posto nam ove "zenske" ne pasu ;) 8)
ipak smo mi pravi poljoprivrednici :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
uf što mudrujete....ako vam smetaju izbočine, idite vi na djetu!!!
 
S

Sesva

Guest
Bobo kaže:
Kad sam pred staru izasao u majici prva reakcija je bila: "Premala ti je..." Tak da ono... ne mala, vec PRE mala ;)

Marko kao moderator i ja kao admin cemo imati neke specijalne "HEAVY WEIGHT" majice, posto nam ove "zenske" ne pasu ;) 8)


Jbt odi na dijetu , nema te majice skoro u kojoj se to nebi vidjelo , vidjet ces mene u subotu !!
 
M

mali seljak

Guest
šta da di ja tek kažem: jedino je žena sretna ja naručio 2 komada xxL a dobio jednu xL a jednu L pa će ovu malu žena nositi u svinjac neka se i svinje obrazuju neka i 0ne vide šta je internet samo neznam šta ću sa ovom drugom daj riješi taj xxL ali ja u gudovac dolazim tek u nedjelju
 
B

Bobo

Guest
Majice se mogu zamijeniti, tako da ako ti ne pase, ponesi u godovac ili o njegovom trosku posalji nazad, posto nisi dobio naruceno...

Ja sam narucio takodjer 2 XXL-a a dobio dva XL-a i roko je rekao da ce biti rijeseno...
 
M

mali seljak

Guest
da se nestvara dodatni trošak bilo bi dobro to riješiti u gudovcu ali jasam tamo tek u nedjelju daj dase nekako organiziramo
 
B

Bobo

Guest
Ako i bude dodaztnog troska, roko ce ga snositi, posto je on zafrknuo stvar... Svaka mu cast na majicama, ali ako nisi dobi osto si i trazio, ne moras ti jos i za to placati...

Ja svoje nosim u gudovac obje i dat cu mu ih, ako bi netko slucajno htio kupiti tamo XL majice pa da trgujete... Jos bi bilo super da i on ponese majica raznih velicina, pa da se namirimo kako treba ;)

Roko, sto kazes na ovo?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh