• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malirus

B

BAGERISTA

Guest
A vidi društva..:icon_pidu::icon_pidu:
Nema se ča reč nego da ovega s livega kraja poznan,i onega u sredini,,,:(nod)::(nod):(gledajuči s moje strane ove televizije,,,a onega desnega ne poznam...
rmifxv.gif


Svejedno ekipa za 10+
v7zk40.gif
 
T

Todi

Guest
Bok kolega,
Bagi je u pravu,tko su ta tri kralja čestitara???:confused::(think)::(sweat):
bilo bi u redu napisat imena ispod slike, tako da se ljudi i družina raspoznaje :(emo)::icon_rolleyes:

P.S.
hvala kolega što si odvojio malo svoga vremena i volje da primiš i onako lijepo ugostiš ekipu čestitara,:icon_pray::(clap):

LP
Todi
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma svaka ima čast,jer danas je sve manje tega,druženja prijatelja,:(wait)::(happy):,,,,,ma svi samo gledaju sebe,:icon_rolleyes:,,više niko niti ne pozdravi kad prođe,valjda je i vrime i ljudi sve šenulo.....

Ništa nek se ne sekiraju sve čemo mi doznat,,koje ko.......
scdhjr.gif
,,a onda gremo svi skupa na,,
2j0c9vt.gif
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Mislio sam napisat al mozda bolje nek se znoji ekipa i odgonetava
Ono što je bitno je to da je Grof odrzao riječ i došao,
da je dosao i s punim autobusom meni bi bilo drago

Sad se brusim za drugu feštu kod prijatelja Buče
 
B

BAGERISTA

Guest
Hehehehhee neka,,,neka,samo ti skrivaj,:icon_mrgreen::icon_mrgreen:,..
Ma samo se uštekaj ,,,,,,i ja bi da sam bliže,,ali mislim da sam najdalje od svih,..a kad god krenem prema gore,,nikako sve posijetit,trebalo bi mi barem 7 dana,,,..:icon_pidu::icon_pidu:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Bagi ,
mislim da ćemo mi sad svi lagano put doli pa se nadam se vidimo i čujemo
 
B

BAGERISTA

Guest
E nadam se pa da se vidimo......:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Sretan rođendan kolega! Dao Ti Bog velikog rusa i vreću penez..:(party)::icon_kidra::cool2::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Frende sretan rođendan s malim zakasnjenjem nek ti se sve zelje ostvare:icon_pidu::icon_pidu:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Jbg-a frend kažem da pratim a k...
Evo sa debelim zakašnjenjem sretan rođendan :drink: i još jednom hvala na brizi malo sam OŠO ovih dana.
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam dali sam čestita,,,ali eto sve najbolje i puno sreče i zdravlja i svega ča si sam poželiš....:icon_jook::icon_jook::icon_jook:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Konačno da malo sjednem za komp. Cijeli dan sam u šumi,još sutra i gotovo ima slika i koji video al neznam kako video postavit- vjerovatno na jubito pa ovdje
Hvala svima na cestitkama i čitamo se
 
B

BAGERISTA

Guest
Staviš na youtube,,i onda kad ga tamo digneš kopiraš link ovdje,između ikona za video,,,imaš ih iznad ovog kad pišeš,skroz desno druga ikona..
 
Na vrh