• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malirus

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
neki dan započeo lijep posao
otpala ukrasna lajsna s auta


pa sam isao trazit uzrok





zatim kitanje -kit s vlaknima







ugrubo je gotovo

Nastavak slijedi finim kitanjem i brusenjem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
Kit na debelo i opet bu otpalo, trebalo je prvo popeglati, a onda tanko nakitati :icon_wink:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Slažem se Muha s tobom,malo jesam popeglao,ispod je dupli lim i pregrade
Zato sam stavio kit s vlaknima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
I mislil sam si tak. Problem je taj dupli lim, jedino da si ga izbušil pa onda izbil, ali i to je poslije problem, jedino ako iznutra kaj pokriva pa sakrije.

Kak god 5 let bu trajalo, a posle ko zna
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
posle projdeš u šoping na švapski otpad i kupiš si bolju...:p:...mrcinu od auta!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Kitanje konačno gotovo,ide filler i fino brušenje

Treba lovit hladovinu,vruće je za takve poslove

Sinoć navratio Bučo na druzenje i kupio zobi



Bučo,nadam se da nisi isprobavao stabilnost auta s punim bunkerom zobi
da nebi bilo jutros skupljanje u rinfuzi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma nisam previse testiro samo je stabilnost jos bila bolja:icon_rofl::icon_rofl:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
a moš mislit testa sa 150 kil zobi u bunkeru...
zateraj ti 4 ovakava kak sam ja u auto, pa onda da testiramo...
u bunkeru neka bude samo gajba!:eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@darijus ovo je sica od tereta sta je sve octavia vozila samo tad nije bila spustena ko sad spustena je skroz ako na cesti vidim jeza moram ga zaobic jer ako hocu da mi prode ispod auta zapnem ga podom onda znas kolko je nizak!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro da si stavija ovaj s vlaknima di je debeli sloj,a i najbitnije je da je na lim ulovija,jer inače neče dugo držat,....jer se vidi da je neko prije dobro fušario.....kita ko u priči...
 

Najnoviji postovi

Na vrh