• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malirus

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pa evo da se i ja predstavim.
Imam 27 godina i živim u Vrbovcu
Po struci sam medicinski tehničar i radim u Zagrebu.
Stvarno neznam sta je meni ovo trebalo da se počnem bavit poljoprivredom kad svi u mom kraju odustaju
Bavim se poljoprivredom iz hobija jer imam dosta slobodnog vremena i volje.
Imam malog Vladimirca T25,plug OLT dvobrazni 10",prikolicu dvoosovinku i malu jednoosovinku.
U planu kupnja tanjurača i neke freze.
U principu posijem kukuruz i kad mi odgovara cijena sve prodam. Odhranimo sebi par svinja i tovne piliće kroz godinu i to je sve. Nemam namjeru širit proizvodnju
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Hej sused,,,,,,, dobro došao,,,, od kud si točno,,, neko mjesto ili centar,,,,
Ah dobar ti nik,,,:partyman::drinkers:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav!
vjerovatno si uporan i tvrdoglav kad se baviš poljoprivredom i naravno vrjedan
SRETNO!!!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Hvala na dobrodoslici.
Mjesto je Peskovec

Ja sam iz Remetinca, prema Sv. I. Žabnu, a šogor mi je na Đurištu, danas idem do njega, pak neka veselica :gitarist:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ajde ajde mora netko i radit ;) , bumo :drinkers::drinkers: koju i za tebe,,,,,
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
POZDRAV !!!!!!!!!!! - mislim,dakle sused da ja tek sad saznam da si i ti na forumu pa to je za nevjerovati
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., evo kada čitam tvoje pismo - štivo, koda čitam sebe., svi odreda odustajedu od poljoprivrede., a ja sabirem gvoždjuriju i sredjujem zemlju!....

., sretno TI, čitamo se , Bog!...
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Breza nisam se javljao prije jer sa ovo malo stare gvožđurije i nemam kaj reć. Velik dio posla mi pomogne punac,a hvalit se tuđim perjem... to neide.
Vidio sam kako radi sijačica za kukuruz pa ako Bog da čujemo se za sjetvu.
Nego hvala svima na podršci
GROFe imaš dobre strojeve i dosta si zasluzan za moj dosadašnji trud (kamen po kamen,strojčić po strojčić sve na mjestu,kuća,dvorište,aganžman, svaka čast)
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo,danas sam upoznao člana poljoprivrednog foruma "Malirus".I o njemu mogu reći sve najbolje zasad,lepo me ugostil,a vjerujem da bude i trgovina pala međusobno.Pozdrav kolega!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Vele da se nevalja hvalit,al danas moram dobio sam SINA...,tako su mi rekli
Imam već jednog i nemrem ic pit do subote nema ga tko čuvat...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1kCe_4HBAbo[/YT]

ajd,neka je živo i zdravo...
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
ooo kolega forumaš,a i susjed iz susjednog sela...čestitam...nek je živo i zdravo!!! a piti stigneš... :gitarist::partyman:
 
G

GROF

Guest
., najiskrenije čestitam na rodjenju SIN-a!!! ...

Vele da se nevalja hvalit,al danas moram dobio sam SINA...,tako su mi rekli
Imam već jednog i nemrem ic pit do subote nema ga tko čuvat...

., bravo mjastore!., :supz: najiskrenije čestitke i Božji! Blagoslov tebi i ženici sa obitelji!., dica su Božji! Blagoslov!., Bog! VAS sve skupa poživil! ...

., ča je za falit?!, treba falit!., a ča ni za falit!?, treba kudit., pa fali se., nemore to svaki.-

., lp.-
 
Na vrh