• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Markec ukratko..

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Gvožđurija

Kolega Todi, ovo je gvožđurija o kojoj smo pričali..

Nadam se da bi plan mogao upaliti kombiniranjem elemenata i improvizacijom.. Kolega Bager će znati bolje ća s tim.. Posebno su mi zanimljivi ovi manji dijelovi 'podupirači', koji su od punog profila i približno odgovarajućih dimenzija.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:
T

Todi

Guest
bravo, već vidim di bi mogao iskoristiti jedan od tih podupirača,svakako stavi mi jedan na stranu:cool2:
 
B

BAGERISTA

Guest
Več me trupaju neke ideje,...:(::):)
Od čega je to bilo...


Sad sam vidija vozić..........ko nov,,ma ča ko nov,,,,,,bolje od novega...:icon_pray::icon_pray:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hvala za kola, prenijet' ću pohvale starome!

Ova gvožđurija su nosači ili noge kontejnera za kamion. Dakle, kontejner sistema u kamionskom prijevozu.

Međutim, danas sam doznao da su još u upotrebi, tako da ništa od materijala. Zasad...:(

Bit' će toga još, samo treba volje...
 
B

BAGERISTA

Guest
tako sam se nešto i mislija,,jer sam gleda ono za štimanje,....:p:

A dalo bi se dostza toga napravit,,,,,,,kad bude,,čut čemo se,...jer to sam viđa,i moren reč da je to jako načinjeno,tako da se od toga da svašta napravit,,,,a kamioni s jastucima ispred i iza koji su imali takve sanduke,ili cerada ili frigo,ili kontejner,itd,,,više manje se radila kučna carina,tako da si pustija to i uzeja drtugi i odeš,,,,,,,nikad se nazna,ako bude,javi se..
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,,a po bojama,čini mi se da če to ič na TOMICU,,,,ili možda griješim..
Ajde sutra da vidimo nastavak,,,,,,,,,,aaaaaaaa ala se ga sijaje..:icon_pray::(happy):
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ide na tomicu, samo što je moj u zeleno sivoj kombinaciji...
Nekako mi se dopala ta narančasta (RAL2004), koja daje neku svoju notu i nijansu, umjesto nato zelene u originalu. Čak bih rekao da ta nijansa i jest jednaka kao i na tomicama..:(nerd):

Pokušat' ću sutra navući i bezbojnog laka, da vidim efekta..

Hvala kolega na komentarima..:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma nema na čemu,,,,,samo eto,kad vidim da neko to dovede do ludila,ja rečen za to kad se sija,,,ko jaje,nemoren niš reč,,,,,,,,,a biš reka ti da ima neki štih ta boja iam,,,ali doslovno ima do kraja,,,evo ja znam da če bit ludo,,ali eto jedan prijatelj je dela preradu motora i kad je stavija na perla bijlu,,,i miješa baš s tom bojom,,,,narančasta,i onda je bacija sve u lak,,nemoreš niš reč nego do kraja ludnica,,...tako da ne sumnjam dfa neče bit to još bolje,...

On je upotrebija i ono sa stola,,,,,kako da ti rečen ko čentrin,isheklano uza materi,i kad je preša perlu,preko toga,,na laku sividija sitne kockice ko šta je bilo isheklano,,,,,,,,,,,,,,,:icon_pray::icon_pray:,moram nač sliku da ti to pokažem,,,,onda češ sve vidit,..

Sve pohvale,za posa do sad....:icon_pray::icon_pray:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jedino pazi da se lak i boja podudaraju..:(hi):da nebi diglo boju.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Danas se je stvarno radilo na kutijama, a dok se radilo sjetilo se još jednog detalja..
Htio sam dodati simbol ključa na poklopac, kao znak da je unutra alat. Izradio šablonu na papiru, odabrao boju, sve vrhunski dizajn:(giggle):

E sad, problem nastade kod šablone i papira od kojeg je napravljena, jer ga je boja rastvorila i upropastila poklopac. Čekam sutra, jer nemam više boje. Preporuka za sprej je marka 'Den Braven' jer se dokazalo boljim od ovih jeftinijih..

LP
 
B

BAGERISTA

Guest
E ti se papir raspa,,,,,,,,,,ala na opet malo brušenja,,,,,,a kako reču na greškama se uči,,,a ki ne dela ni ne žbaljiva.

Zato,opet u ruike šmirgl,i daj ga,,,i onda uzpituraj,bit če bolja zaštita,kaji kod mercedesa,više slojeva..........:icon_pidu::icon_pidu:

Kažeš da je sprej odličan,fala na informaciji..:(happy):
 
G

GROF

Guest
Re: Markec!, fala TI ko bratu!, legenda si! ...

., prijatelju Markec!, ...

., jednostavno si dobar - mlad čovik!, čovik od reči i dela, čovik od akcije u svakom pogljedu, ... :icon_super: ... ., pogotovo kad SVI znamo da si uz SVE žene vog Svita?, metnul U prvi plan Prijateljstvo, Reč, DA, svoju REČ! ... ., u Sv.Pismu piše, ... U početku bijaše REČ! ...

., ča god da se dela?, najprije i pomalo krene se sa izgovorenom Reči!, e, Bože moj!, kad bi ljudi znali koliko puti izgovoridu?, pa onda tu i takovu REČ doslovce popišadu., ma nikada nebi ni izgovorili niš?, jer ONO ča izgovoridu - Rečedu?, ni vridno ni spomena? ... :(shake): ...

., fala doneba na posjeti, delu - akciji, obilim darovima, slikanom i pisanom odličnom materijalu, ... :icon_super: ...

., l.p., Bog!, pozdrav tvojoj dragoj obitelji! ...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Re: Bezimeni

Jook! Još je neopredjeljen po pitanju rase.. Čut' ćemo hoće li zalajat' na hrvatskom ili? Prema majci je dobrim dijelom labrador, a slutim da mu je otac retriever. Barem prema njušci, boji i kad saberem sve švalere po susjedstvu..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ej markec i ja cu dobiti peseka iz havidica labradora muzjaka mogu birat ocu bjele ili zlatne.
Od kud si ti svog dobio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh