• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 294 S

  • Temu pokrenuo PeTaR4444
  • Datum prvog posta

djorjde

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1
Posle zamene lamela i druk lezaja koji su stavljeni novi pre postavljanja culo se slabo skripanje kada se naglo pusti kvacilo.Nakon zamene i postavljanja nove lamele pri blagom pustanju kvacila cuje se jaka skripa, ne bih rekao da je lezaj vec sumnjam da taj zvuk dolazi iz menjaca.Nakon kretanja skripa prestaje i pri menjanju brzine skripa prestaje,samo pri polazu napred-nazadcuje pocinje skripa..Zamolio bih ljude koji su imali slican problem da mi pomognu i objasne do cega je UNAPRED HVALA..
 

Jocker

Član
Tu od
13 Lis 2019
Poruka
35
Pozdrav, zanima me ovaj massey 294 sa pogonom 4x4, dal može tko malo uputit me kakvi su to traktori u globalu, dali se kvare šta motori, getribe,hidraulik?
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Ima li možda netko radionički priručnik za massey ferguson 294s..
Trebao bih samo dio hidraulike.
 

Dado mf

Novi član
Tu od
6 Velj 2021
Poruka
2
Pozdrav
Imam problem sa hidraulikom i trebao bih pomoc ili neki prirucnik za mf 294s
Nekad nece na prazno uopce, nekad podrhtava a nekad radi normalno, tako je i pod opterećenjem
Nekad kada digne teret nece pustit dok ga ne ugasim pa ako mi netko moze pomoc i rec sta bi trebalo napravit
 

Svix

Novi član
Tu od
30 Ožu 2021
Poruka
8
Pozdrav zna li neko sta moze biti kvar na mf 274S, hidraulika po nekad zatrese kad je nesto zakaceno za poteznice i to bas za trese u transportu pa moras na rucica.da je smiris dok se opet ne ponovi i tako u krug?🤔
 

kiki7

Novi član
Tu od
5 Stu 2023
Poruka
1
Pozdrav, dali neko zna za mf 294s dali ima gumice na ventilima motora i kako ih zamijeniti:unsure::unsure:
 
Na vrh