• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 3080

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
642
Lampice se jave prilikom paljenja i pokušavam probuditi hidrauliku ali ne radi događa se ništa (inaće kad sam je budil radila je super i nov je aternator)
Ovaj senzor položaja hidraulike, jesu li to oni klinovi koji drže poluge ili je senzor gore iznad njih sa desne strane
Gore ispod desne poluge hidraulike.. može biti da je do njega, ako sve ostalo radi sigruno je on problem. Mene je zezao isto.. tj nekad mi se i sad desi isto onda dolje na ventilima s lijeve strane kod kotača podignem i ugasim i palim traktor tee radi.
 

Maraa

Novi član
Tu od
12 Sij 2023
Poruka
5
Kako se podiže na ventilima, ja bi dok se to ne riješi samo da podignem poluge tako da mogu voziti prikolicu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,247
Odspoji žice na ventilima, i na onoga koji je za dizanje dovedi +12V i masu. Kak sad nema više regulacije visine, pazi da na vrijeme isključiš ventil.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
642
Kako se podiže na ventilima, ja bi dok se to ne riješi samo da podignem poluge tako da mogu voziti prikolicu
Samo na vrhu ventila stisnete.. na sebi ima gumicu kao zaštitu.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Maraa

Novi član
Tu od
12 Sij 2023
Poruka
5
Uspio sam, hvala.
Sad mi se ne jvlja uopce hidraulika i nista ne svijetli a ima napon od 12.6V i masu, jel moguče da je pregorilo upravljanje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,960
12.6 je prenizak napon za "buđenje" EHRa,mislim da treba 13.3V ako me sjećanje dobro služi...
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
642
Uspio sam, hvala.
Sad mi se ne jvlja uopce hidraulika i nista ne svijetli a ima napon od 12.6V i masu, jel moguče da je pregorilo upravljanje
Promijenite regler na alternatoru..

I otkapčite ako imate prekidače za spuštanje i dizanje na blatobranima, oni znaju zezati
 

Najnoviji postovi

Na vrh