• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 595

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Re: Masey Ferguson 595

kako nema?
evo ga:
[youtube:2xsqtgbd]qGbTiSeyiaU[/youtube:2xsqtgbd]
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Masey Ferguson 595

zdrmedo kaže:
pa to je dobar traktor anigdje ga nema :scratch
bježi od takvog traktora što dalje.
govorim ti iz iskustva
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Masey Ferguson 595

slažem se s josipom. traktor je dobar jak, ali troši i lijen i i u transportu jako slab bučan a nikud nejde :? . imao sam na probi takvog oko tjedan dana, ali nije me se dojmio prvo radi potrošnje a tu su slijedili razni nedostaci. kao recimo turbo i malo manje kg da je imao :( itd da ne oduglovalači.....
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: Masey Ferguson 595

ima ga moj susjed i isto nista nevalja stalno se kvari kardan,staje hidraulik i crkava prednja vuca
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Masey Ferguson 595

sa takvim sam kršem još malo poginuo u šumi.kad ideš nizbrdo motorom uopće nism mogao kočiti,taj se traktor ako ga i možemo nazvati trakttorom ne može paliti na guranje.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: Masey Ferguson 595

tako je to sam zaboravio kada ides nizbrdo kvacilo mu popusti i on pogura kao da si izbacio iz brzine
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Re: Masey Ferguson 595

To bi bila neka greška ili šta?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Masey Ferguson 595

ma to su ti jedne lijenčine od traktora koje jako puno troše.
na njima ne popušta kvačilo nego multipower koji mu je velika mana.
 
Z

zdrmedo

Guest
Re: Masey Ferguson 595

Bok dećki ja sam mislil kupit taj traktor fala na savjetu od sad ga obilazim u velikom luku :scratch a kaj onda kupit nešto u tom rangu starije a dobro :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Re: Masey Ferguson 595

zdrmedo kaže:
Bok dećki ja sam mislil kupit taj traktor fala na savjetu od sad ga obilazim u velikom luku :scratch a kaj onda kupit nešto u tom rangu starije a dobro :?:
Ja ti imam MF 590 za prodat..
 
Z

zdrmedo

Guest
Re: Masey Ferguson 595

Ja bi nešto oko 6000e ali nešto sa prednjom vučom da me drži u nizbrdici
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Masey Ferguson 595

nešto starije a dobro nebi znao. znam da marko 93 ima dobrog mf-a 590. za te novce koje imaš malo teže je nač mf-a a da je dobra da nije izrađen. moja preporuka gledaj nekog fiata traktori su strašni a kolko znam nisu s cijenom preveliki
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Re: Masey Ferguson 595

zdrmedo kaže:
Ja bi nešto oko 6000e ali nešto sa prednjom vučom da me drži u nizbrdici
Imaš privatnu poruku....
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Masey Ferguson 595

možda nekog fiata 680-880 ili seriju 90,same,hurlimann,MF294 ili nekog landinija,sve su to dobri traktori i njih se ne bi trebao bojati.u mom selu ima jedan hurlimann 480 čini mi se da ima 80ks,čovjek je sa njim super zadovoljan,a platio ga je 40000kn.
 
Z

zdrmedo

Guest
Re: Masey Ferguson 595

Fala,i ja tako mislim inače ja imam IMT560
 
B

brajce92

Guest
sa takvim sam kršem još malo poginuo u šumi.kad ideš nizbrdo motorom uopće nism mogao kočiti,taj se traktor ako ga i možemo nazvati trakttorom ne može paliti na guranje.
prijatelju on ima poseban reduktor za to,moras ga prebaciti na "zeca" da bi mogao kociti motorom,ja imam takav vec 8 godina
 
B

brajce92

Guest
massey ferguson 595 je dobar traktor ja imam taj traktor vec 8 godina
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
to je totalno profulana serija.znam za zeca i kornjaču,a kada tu počnu problemi onda više ni zec ne pomaže.
 
Na vrh