• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson - Hidraulika i kardan problemi

Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
To sam te ja pital tam negde još u početku;)
onda te nisam dobro razumio i nisam znao gdjeje dok juće nisam skino neke slike pa vidio gdjemu bude filter a svisu ni govorili da ima sa strane dolu dok kod mene nije bio danas ćuga skinuti paću vidjet a mize biti daje on u pitanju jer kada sam skino poklopac i upalioga pumpa ucjek cvrči kao da vuče zraka tj. nedobija dovoljno ulja a neznam dali to meze biti i uzrok stose kardan stalno okreće mozda pumpa nema pritiska pa ventil ne iskopča
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Pa ako si vec rastavio traktor i ako je dobro srce lamele probaj nalijepiti,ako ipak hoces novo mislim da za maseja ima djelova(zlatno polje gracanica,ili motoremont gradiska)
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Pa ako si vec rastavio traktor i ako je dobro srce lamele probaj nalijepiti,ako ipak hoces novo mislim da za maseja ima djelova(zlatno polje gracanica,ili motoremont gradiska)
natrebami lamela vućna nego uljne lamele od kardana a mislim dase one ne lijepe
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Normalno da se lijepe,ali to nije isto ko suhe lamele.Bar u mom kraju niko neradi mokre lamele.
 
D

DF-germany

Guest
natrebami lamela vućna nego uljne lamele od kardana a mislim dase one ne lijepe

Ja sam imao takav traktor i rastavljao sam ga napola, zezalo je kod prednje vuče, a i kardan je radio dok je bilo hladno ulje i samo bi ga jači stroj (balirka, silo zaustavili), skonto sam da su pumpe za remonta pa mi se nije isplatilo nego sam ga prodao dok je još bio ispravan. Ulje ti ide transhidrol 50. Gdje si kupio taj traktor i da nije imao utovarivač.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Ja sam imao takav traktor i rastavljao sam ga napola, zezalo je kod prednje vuče, a i kardan je radio dok je bilo hladno ulje i samo bi ga jači stroj (balirka, silo zaustavili), skonto sam da su pumpe za remonta pa mi se nije isplatilo nego sam ga prodao dok je još bio ispravan. Ulje ti ide transhidrol 50. Gdje si kupio taj traktor i da nije imao utovarivač.
kupio sam ga u tesliću a nije imo utovarivać
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Mogu da se lijepe bilo mokre ili suhe,uglavnom su ove tanke lamelice potopljene u ulju,.
mirko bosanac 1 ne znam odakle si ali u tuzli(pasa bunar)ima covjek koji to radi, i mokre i suhe.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Mogu da se lijepe bilo mokre ili suhe,uglavnom su ove tanke lamelice potopljene u ulju,.
mirko bosanac 1 ne znam odakle si ali u tuzli(pasa bunar)ima covjek koji to radi, i mokre i suhe.
nisam daleko od tuzle jeli imas broj telefona ili nesto ćuo sam da u zivinacama ima trgovina koja prodaje djelove
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ma u zivinicam(na magistralnom putu prije zivinica) ima firma mislim da se zove tehnodizel,kad god sam sta kod njih trazio nista nisu imali,mozda se tebi posreci na zalost broj nemam ni od ovog sto lijepi a ni od tehnodizel
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Ma u zivinicam(na magistralnom putu prije zivinica) ima firma mislim da se zove tehnodizel,kad god sam sta kod njih trazio nista nisu imali,mozda se tebi posreci na zalost broj nemam ni od ovog sto lijepi a ni od tehnodizel
ijasam ji juće zvao dva puta da pitam za lamele pami rekli javiti i nista izgleda dasu neozbiljni pa nija neću imati sreće
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
ovaj u tesnju obnavlja ili ima takve lamele, gdje se nalazi, ako i meni bude trebalo
 

Najnoviji postovi

Na vrh