• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson serije 300 ('91.-'97.g)

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Pozdrav
Kolege vlasnici traktora MF serije 300 molim za pomoć, radio bi si automatsku kuku to jest pripasivao od imt560 pa me zanima kako je to kod vas pričvršćeno najveći problem mi je kako lance pričvrstit gore na poluge je massey ima kratke poluge gore pa vas molim za pomoć, ako mi možete poslikati i postaviti slike to.
HVALA!
 

thas

Novi član
Tu od
16 Stu 2018
Poruka
7
Pozdrav svima!
Novi na forumu jer sam nedavno kupio MF 362 i trebao bi malu pomoć. Da li netko ima uputstvo za upotrebu za MF 362 ili seriju 300.
Hvala!
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
pozdrav ekipa...možba bih uzeo mf 390 pa me zanima na što točno obratiti pozornost kod kupovine? ima li nekih posebnih mana na koje se posebno fokusirati? traktor je od švercera pa opreza nikad dosta
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Moraš gledat sve.kao i na svakom rabljenom.
Dosta su rijetki na cesti i kod mene ima jedan 375 ili 390,neznam točno.
Non stop je na cesti sa prikolicom i vozi nekakva drva,okrajke,piljevinu itd...da je u kakvom kvaru nebi ga vidio,a svaki dan ga vidim.
Znam da su poprilično skupi i sad na tebi je da procjeniš dal ti cjenovno odgovara za to što tebi treba..
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
Moraš gledat sve.kao i na svakom rabljenom.
Dosta su rijetki na cesti i kod mene ima jedan 375 ili 390,neznam točno.
Non stop je na cesti sa prikolicom i vozi nekakva drva,okrajke,piljevinu itd...da je u kakvom kvaru nebi ga vidio,a svaki dan ga vidim.
Znam da su poprilično skupi i sad na tebi je da procjeniš dal ti cjenovno odgovara za to što tebi treba..

mogucd da onda sa ovim nesto ne valja, jer je cijena 85500, a traktor 96godiste?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Za te pare se može solidan traktor naći..ovisi što ti treba?
 

Najnoviji postovi

Na vrh