• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

Leon Kušić

Novi član
Tu od
4 Velj 2024
Poruka
8
Koje ulje si stavio, specifikacija? Koje je propisano? mislim da si nešto krivo " natočio"
10w30 sam stavio i to su mi preporučili,da je bolje od JD50 jer je taj JD50 gušći i da muči hudrauliku i pumpe itd....
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
I, što ti misliš o tome tko ti je preporučio, zašto i jel bio u pravu?
 

Leon Kušić

Novi član
Tu od
4 Velj 2024
Poruka
8
I, što ti misliš o tome tko ti je preporučio, zašto i jel bio u pravu?
10w30 sam stavio i to su mi preporučili,da je bolje od JD50 jer je taj JD50 gušći i da muči hudrauliku i pumpe itd....
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Može li koja informacija o MF 6265 2000 godište?
Kako su se pokazali, neke mane, na što obratiti pažnju?
Možda bi ga pazarili u neki račun, pa da vidim da li uzimati?
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Imam 6280 več 10 godina i nikad nekih većih problema nije bilo. Ako ti je cijena prihvatljiva, i ako je traktor uredan uzimaj, nećeš požaliti...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Pozdrav,imam problem sa MF3635 2008 godina.
Kako se nisam do sada susretao sa 3 cilindra sisu motorima,ovaj ima odziv na gas katastrofa.
Okretaji neidu iznad 2000.
Malčirao sam neku livadu sa 220cm gramipom,i traktor se u 3 sporoj pregrijavao.
Ispuhao sam filter zraka koji je bio katastrofalan,i onda sam u drugoj sporoj obavio posao,al na granici zelenog(temperature).
Promijenio sam ulje u motoru,filtere goriva nisam jer nisam znao koje treba kupiti,to ću sljedeći puta.
Više me brine pregrijavanje,dolio sam cca 1l vode u kiler,hladnjak mi ne izgleda na oko zaštopan.
Pa neznam što da gledam dalje..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Nemam pojima,čini mi se presporo,a nije da je trava 2m visoka,a niti se malčer gušio.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,850
Snaga mojeg traktora 58 KS (+ja :hahah: ), malčer 1,5 m, 1. ili 2. sporohodna, ovisno o travi
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Razlikuju se brzine kretanja od traktora do traktora.
Uz ovog u 3 sporoj možeš hodati a da te traktor ne stiže.
Ako sa 80ks, hektar trave od 20cm malčiram 3h,onda to nije posao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh